Soutěž o balíčky přírodní kosmetiky Nobilis Tilia a vstupenky na Festival Evolution!

Zajímáte se o přírodní kosmetiku? Záleží vám na kvalitě a chcete pro sebe, a především pro své děti jen to nejlepší? V tom případě je dobře, že jste tady! Právě teď totiž můžete soutěžit o dárkové balíčky přírodní kosmetiky a jednu volnou vstupenku na Festival Evolution. Pojďte zkusit štěstí!

Až do 15. března se můžete zapojit do soutěže s českou certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou Nobilis Tilia. Ta si pro vás připravila celkem 3 balíčky kvalitní přírodní kosmetiky určené pro děti a k tomu ještě jeden volňásek na veletrh, který byste si určitě neměli nechat ujít!

O co soutěžíme?

Přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia darovala do soutěže 3 balíčky plné lákavé kosmetiky. V každém z balíčků tak najdete následující produkty:

• Ochranný krém Olinka, který je určený pro péči o citlivou dětskou pokožku. Obsahuje vysoké množství BIO oleje a včelího vosku, takže účinně brání proti vlhkosti.

• Sprchový gel Vendelín s vůní pomerančů, který jen vel

mi jemně pění, je šetrný k pokožce a zároveň dětskou kůži příjemně hydratuje a vyživuje.

• Jemný nosní olej na základě panenského kukuřičného oleje, jehož úkolem je zklidnit a chránit ústí a okolí nosu. Nosní olej zabrání nepříjemnému a často i bolestivému podráždění pokožky při rýmě.

• Dětský čaj pro klidný spánek, který podporuje funkcí dýchacího ústrojí. Čaj pomáhá udržovat pozitivní náladu dětí přes den a večer je ideálním nápojem pro ničím nerušenou klidnou noc a sladké sny.

• Volná vstupenka na Festival Evolution, což je největší středoevropský festival zaměřený na zdravý životní styl a osobní rozvoj.

Těšit se můžete na zajímavé noviny, trendy i spoustu inspirace pro zdravé tělo i duši. Na festivalu se představí více než 400 tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří se zajímají o pět základních okruhů: Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj.

festival Evolution

Pro zapojení do soutěže stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být 100., 200. nebo 300. v pořadí. Soutěž trvá až do 15. března a bude mít celkem 3 šťastné výherce.

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník festivalu Evolution, tedy zdravého životního stylu a osobního rozvoje se letos koná?

Nápovědu pro správnou odpověď hledejte na stránkách evolution.cz!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

 

Soutěž není aktivní.