Přírodní zubní pasta HERBADENT Homeo

Soutěž o jeden z balíčků bylinných dentálních přípravků určené pro celou rodinu

Soutěžte s námi a získejte zubní pastu bez mentolu, fluoru a chemických pěnidel, kterou může používat celá Vaše rodina. Je to úplně jednoduché.

Se značkou Herbadent se setkáváme již více než 40 let v lékárnách. Jejich bylinný extrakt proti zánětům dásní a parodontóze je i výborný lék proti aftům. V jejich sortimentu za poslední roky ale přibyly i zubní pasty, ústní vody, gel na dásně pro pravidelnou péči o dásně a i profesionální zubní kartáčky. Jejich poslední novinkou je HERBADENT Homeo bylinná zubní pasta s ženšenem.

Nová zubní pasta HERBADENT Homeo si svou příjemnou chutí získá nejen ty, kteří preferují jemnou bylinnou chuť před výraznou pálivou chutí, ale díky absenci mentolu a fluoru také všechny, které trápí přecitlivělost zubů, anebo projevy alergie na mentol či fluor. HERBADENT Homeo totiž neobsahuje ani fluor, který se dostává v dostatečném množství do organismu již běžnou fluoridací pitné vody. Je proto možné tuto zubní pastu doporučit i pro čištění mléčných zubů malých dětí, které zubní pastu při čištění zubů často polykají.

Místo mentolu a fluoru pasta HERBADENT Homeo obsahuje ženšen a další léčivé rostliny, které příznivě ovlivňují především zdraví dásní a celé ústní dutiny. Hřebíček jakožto přírodní lokální antiseptikum tlumí bolest i citlivost zubů a dásní, stejně jako případný zánět. Fenykl a heřmánek mají výborné desinfekční účinky, šalvěj pomáhá zastavit krvácení dásní a potlačit zápach z úst a nátržník rovněž pomáhá proti krvácení dásní. Sečteno a podtrženo skvělý přípravek, který předchází nejčastějším stomatologickým problémům, které trápí dospělé.  

Co můžete vyhrát?
Pokud správně odpovíte a budete 50., 100., 150. nebo 200. získáte balíček produktů HERBADENT za 500,- Kč.

Obsahem balíčku je:
HERBADENT bylinná ústní voda 400 ml
HERBADENT bylinná zubní pasta s fluorem
HERBADENT bylinná zubní pasta s ženšenem – NOVINKA
2 zubní kartáčky  

Chcete-li se do soutěže zapojit, přihlašte se prosím na Rodicum.cz ZDE, pokud již registraci máte, pokračujte v soutěži :-).

Soutěž probíhá od 3. 12. 2014 do 19. 12. 2014.

Správnou odpověď na naši soutěžní otázku najdete zde:

Jak tedy zní naše soutěžní otázka? Následovně:
Kolik bylinek obsahuje přírodní zubní pasta HERBADENT Homeo?

Soutěž je ukončena!
 

Soutěž není aktivní.