Soutěžte o originální dětské oblečení Baby Olé!

Snad každá z nás s potěšením sleduje, jak našim dětem sluší oblečení, které jsme jim vybraly. Rozšíření řetězcové módy v poslední době má však na svědomí, že na ulicích, v parcích, školách a školkách i restauracích potkávají trička, sukně, šatičky i kalhoty našich dětí své dvojníky. Pokud patříte mezi maminky, které by rády dopřály svým malým princeznám a mladým gentlemanům originální oblečení, pojďte s námi nahlédnout do kuchyně Baby Olé.

Originalita, pohoda a styl
Originalita, pohoda a styl vyzařující z dětského oblečení této neotřelé značky jsou patrné hned na první pohled. Není divu, cílem módní návrhářky Kristiny Petkovic je vytvářet outfity dětem pro radost. Modely, ve kterých se budou holčičky a kluci cítit vždy pohodlně a sebejistě. A na které budou hrdé, protože díky limitovaným edicím je takřka vyloučeno, že potkají na ulici dítě, které bude mít na sobě stejné oblečení.

Dívčí outfit od návrhářky Kristiny Petkovic

Vyhrajte!
Pokud Vás při pohledu na tyto krásné fotografie, stejně jako nás v redakci, přepadla touha pořídit svým ratolestem alespoň pár originálních kousků Baby Olé pro oživení šatníku, ještě chvilku počkejte. Ta z Vás, která správně odpoví na naši soutěžní otázku, totiž může vyhrát poukázku v hodnotě 500,-Kč k nákupu značky Baby Olé.

Důležité je, aby se kluci i holky cítili v oblečení Baby Olé pohodlně

Soutěž probíhá od 16.5. do 15.6.2014

Pro zapojení do soutěže se přihlaste ZDE.

Vyhrává 111 správná odpověď.

Správnou odpověď na naši soutěžní otázku najdete na stránkách www.baby-ole.com. Přejeme Vám hodně štěstí! A pokud náhodou nevyhrajete, můžete zde něco dobrého na sebe objednat, a to nejen svým dětem, ale také tatínkovi nebo samy sobě.  

Jak tedy zní soutěžní otázka?
V jakých velikostech se vyrábějí limitované edice oblečení Baby Olé?

Soutěž je ukončena!

Soutěž není aktivní.