Soutěžte o SONNENTOR čaje z Bio-raráškovy řady!

Již druhé desetiletí působí SONNENTOR na českém trhu s biopotravinami. Od počátku patřil mezi průkopníky kontrolovaného ekologického zemědělství v České republice. Základním motivem je zpracování a výroba čajů a koření z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Čaj je jedním z nejoblíbenějších nápojů světa. Ať už černý, zelený, bylinný, ovocný nebo čaj s kořením, sypaný či porcovaný, horký i ledový... SONNENTOR nabízí výběr čajových kompozic pro každou chuť. Avšak nejen čaje, ale také koření, které dodá každému pokrmu nezapomenutelnou a jedinečnou chuť.

V SONNENTORu najdete i pestrý výběr čajů pro malé a velké rarášky. Konstanc, Moric a Leander, tak se jmenují „Bio-rarášci“, kteří dělají především malým fajnšmekrům chutě na lahodné čajové směsi, barevné koření a božské sladkosti z kontrolovaného ekologického zemědělství. Ať už král či královna dětského hřiště, hrdina či hrdinka školy nebo muž či žena, ti všichni si jistě SONNENTOR produkty z Bio-raráškovy řady zamilují. Znáte již tyto báječné produkty, nebo jste se s nimi ještě nesetkali?

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a potěšení v podobě Bio-raráškových čajů čeká možná právě na Vás.

Pro zapojení do soutěže se přihlaste zde

Nápovědu hledejte zde

Vyhrávají tři správné odpovědi, které dorazí v tomto pořadí: 11, 101, a 111.

Soutěž probíhá od 21. 4. do 5. 5. 2014.

Souztěžní otázka zní:

Jak se jmenují dva nové SONNENTOR čaje z Bio-raráškovy řady?

Soutěž byla ukončena.

 

Soutěž není aktivní.