Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Vyhrajte jednu ze tří skvělých cen od Mlékarny Valašské Meziříčí. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.

Mlékárna Valašské Meziříčí vznikla roku 1992 privatizací Beskydských mlékáren. Její současný výrobní program tvoří smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Výrobky lze v současné době najít po celé České republice, a to ve všech obchodních řetězcích či maloobchodních sítích. Čeká-li vás dovolená na Slovensku, tak i tam se setkáte se svými oblíbenými jogurty z Valašska.

Více informací naleznete na webové stránce www.mlekarna-valmez.cz nebo facebookové stránce www.facebook.com/mlekarnavm.

Jestliže uhodnete správnou odpověď na otázku týkající se smetanových jogurtů, můžete vyhrát jednu ze tří cen, které do soutěže Mlékárna Valašské Meziříčí věnovala.

Soutěžící se 100. správnou odpovědí obdrží kuchyňský set Tescoma (plech na pečení, gumové chňapky, vykrajovátko) v hodnotě 500 Kč.

150. správná odpověď získá dva boxy na svačinu, dvě kuchyňské chňapky, kuchyňskou zástěru, dva hrnky a dvě kšiltovky v celkové hodnotě 300 Kč.

Ten, kdo odpoví správně jako 200., získá sadu reklamních předmětů pro děti v hodnotě 300 Kč.

Soutěžní otázka zní: Kterou příchuť Smetanového jogurtu z Valašska uvedla Mlékárna Valašské Meziříčí na trh v roce 2015?

Nejste-li registrováni a přihlášeni, tak se vám nezobrazují soutěžní odpovědi. Chcete-li se do soutěže zapojit, přihlaste se nebo registrujte zde.

Soutěž je již ukončena.

 

Soutěž není aktivní.