Vyhrajte bezva voňavé novinky od Weledy

Nové sprchové krémy a šampony 2 v 1 Veselá limetka, Sladká vanilka a Šťastný pomeranč od Weledy pro děti od 3 let jsou ideální na mytí od hlavy až k patě ve vaně i ve sprše.

Jemná mycí emulze je vyrobena z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem, který vyživuje pokožku a zachovává ji v přirozené rovnováze. Receptura vyhovuje potřebám dětské pokožky, která již není tak zranitelná, jako pokožka miminka, ale zároveň má ještě daleko k plně vyvinuté pokožce dospělého.

Přípravky jsou šetrné i k citlivým dětským očím. Účinnost a snášenlivost pokožky byla prokázána dermatologickými testy. Ve složení nenajdete syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů. Vysokou kvalitu přípravku potvrzuje certifikát NATRUE.

Přírodní esenciální oleje dodávají sladce hravou či osvěžující vůni. Nyní máte možnost všechny tři voňavé emulze vyzkoušet zcela zdarma.

30., 60. a 90. soutěžící se správnou odpovědí získá balíček všech tří mycích emulzí Sladká vanilka, Veselá limetka a Šťastný pomeranč v hodnotě 500 Kč.

Soutěž probíhá od 7.9.201 do 7.10.2017 a zapojit se do ní můžete po přihlášení.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Co je hlavní složkou nových dětských šamponů 2 v 1 od Weledy?

Soutěž není aktivní.