Vyhrajte hotová sterilovaná jídla bez konzervantů

Společnost EXPRES MENU vyrábí hotová sterilovaná jídla s vlastní patentovanou metodu vysokoteplotní sterilace, díky které se do jídla nemusí přidávat žádné konzervanty a barviva. EXPRES MENU můžete nyní zdarma vyzkoušet, stačí mít štěstí v soutěžním kvízu.

Všechna jídla EXPRES MENU jsou vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin a bez přídavných látek. Jsou vhodná pro děti, diabetiky a osoby s různými druhy alergií a protože neobsahují lepek, jsou vhodná i pro celiaky.

EXPRES MENU nabízí jídla o jedné i dvou porcích, maso ve vlastní šťávě, ovocné kaše, polévky, sterilované přílohy, vegetariánská i veganská jídla, tzv. SCD jídla i doplňkový sortiment, například banánovou mouku nebo směsi na pečení

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a zúčastní se soutěže jako 50., 100. a 150. v pořadí, získá jeden ze tří balíčků EXPRES MENU v hodnotě cca 500 Kč.

1. cena: Zelná polévka s klobásou, Krůta na slanině, Směs na špagety, Hovězí maso ve vlastní šťávě a Rýžová kaše s rozinkami.
2. cena: Gulášová polévka, Svíčková na smetaně, Krůtí maso s baby karotkou, Kuřecí křídla na medu a chilli, Brambor v nálevu.
3. cena: Boršč, Španělský ptáček, Dušená rýže, Marinované vepřové koleno a Krůta podle rychtáře.

Správné odpovědi a více informací najdete na www.expresmenu.cz. Soutěž probíhá od 27.6.2017 do 27.7.2017 a zúčastnit se můžete po přihlášení.

Soutěžní otázky jsou:
Kde firma EXPRES MENU vyrábí hotová jídla?
Co firma EM vyrábí?
Jak se skladují výrobky EM?
Jakou trvanlivost mají produkty EM?
Jaké je motto firmy EM?

Soutěž není aktivní.