Vyhrajte hračku z hračkářství DINO

Kupovat hračky pro děti je radost, ale u některých prodejců se může rychle změnit ve starost. Proto vybírejte prověřené značky v důvěryhodných obchodech s dlouholetou historií, během níž si získaly mnoho spokojených zákazníků.

Internetový obchod DINO funguje už bezmála dvacet let. Najdete zde vše, co pro vaše děťátko potřebujete – od autosedaček a kočárků, přes věci na krmení, koupání i spinkání, až po všechny možné hračky pro nejmenší i starší děti – například LEGO a Playmobil, puzzle, společenské hry, výtvarné a naučné hračky i hračky na ven. Kromě e-shopu můžete navštívit i kamennou prodejnu v Ústí nad Labem. Anebo zkuste své štěstí v naší soutěži. 

Správné odpovědi najdete na www.dino.cz. Ze správných odpovědí se čtyři výherci mohou těšit na jednu z hraček věnovaných společností DINO: 100. správná odpověď získá deskovou hru Operace rychlá akce – Dr. Maboul, 150. správná odpověď získá tisícidílné puzzle Spiel Spass – Pilot,  200. správná odpověď získá postavičky myšek Geronimo Stilton, 250. správná odpověď získá  LEGO CHIMA – Ledová věž.

Soutěž již není aktivní.

Soutěžní otázky zní: 
1)      Jaké značky vláčků s trafem je možno objednat na www.dino.cz? 
2)      Kolik druhů „českých panenek“ najdete na www.dino.cz?
3)      Jaké katalogové číslo má plastové auto, na kterém jsou naloženy kuželky?

Soutěž není aktivní.