Soutěžte s námi o kreativní kufřík od společnosti DRUCHEMA

Vyhrajte kreativní kufřík s kvalitními českými výrobky

K Velikonocům už neodmyslitelně patří barvení vajec a výzdoba bytu velikonočními a jarními atributy. A protože ne každý má čas a schopnosti na zdobení vajec tradiční technikou jako je vosk nebo gravírování, přináší OVO tradiční i elegantní barvy na vejce a další speciální a luxusní dekorování, které zvládne během chvilky skutečně každý. Příhodné zapichovací dekorace s motivy jarních zvířátek jen dokreslí celou velikonoční atmosféru a vykouzlí jedinečné Velikonoce.

Tradiční i moderní dekorování
Ať už jste milovníci klasických barev velikonočních vajec nebo speciálních barevných a třpytivých tónů, přijdete si s OVO na své. Při finálním dozdobení pomůže nespočet obtisků, od tradičních, až po moderní nebo také slámové či s motivem kraslic. Mladší lidé si pro změnu zamilují glitrové třpytivé obtisky nebo smršťovací košilky, kdy mají vejce ozdobené během několika vteřin a hlavně bez práce. To vše už je v dnešní době při zdobení vajec možné.

OVO tradiční barvy na vajíčka

Ukažte nám své dílo a získejte odměnu
Máte nějaké tipy na zdobení vajec nebo vlastnoručně vyrobenou Velikonoční dekoraci? Vyrábíte s dětmi obrázky do oken nebo zápichy do květináčů? Pošlete nám fotografii Vašich výrobků na soutez@druchema.cz, správně odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte kreativní kufřík a ještě něco navíc v celkové hodnotě 386,- Kč, od českého výrobce Druchema.

Zástupce této společnosti vybere nejoriginálnější nápad a pět z Vás odmění. Do tvorby určitě zapojte své děti, protože ty mnohdy mají větší fantazii než my dospěláci. Nehledáme perfektně zhotovené výrobky, ale originální nápady pro příjemné trávení času s dětmi. :o)

Kreativní kufřík obsahuje:
stírací tabulka A4
popisovač na tabulku
pastelky
Herkules lepidlo 30g
guma
voskovky
tužka
nůžky
pravítko 20 cm

+ dostanete navíc:
HERKULES Tyčinka 15 g
HERKULES 130 g
OVO Set červený
OVO Set zelený
OVO Efekt zlatý třpyt

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na stránkách www.druchema.cz nebo www.mojevelikonoce.cz.

Soutěž probíhá od 9.3. do 22.3.2015.

A jaká je soutěžní otázka:
Letošní novinkou v řadě OVO je mimo jiné zdobení pro vajíčka jako?

Soutěž je ukončena!

Soutěž není aktivní.