Vyhrajte manuál na dítě!

Děti s námi umí někdy pěkně zacvičit. Předstírají, že se neumí oblékat, aby nemusely odejít z oblíbené herny. Když "tu" hračku nedostanou, lehnou si před obchod a odmítají se zvednout. Zase se začaly počůrávat, když už to na nočník tak pěkně zvládaly a z jídla si dělají modelínu místo aby jedly... Znáte některou z těchto situací? Soutěžte o manuál na dítě!

Rodičovství se na vysoké škole bohužel nevyučuje a v porodnici vám k němu manuál také nedají. To maličké je prostě najednou vaše a mámo starej se. Díky tomu vzniknul portál mamaste.cz, kde najdete všechny užitečné rady. Tato webová stránka je plná praktických a hravých tipů, které vám pomohou podívat se na každodenní situace s odstupem a humorem.

Videa s dospělými i dětmi, mp3 relaxace, poradenské pohádky, online konzultace a mnohem víc. Kdo je pro vás tvoří? Klára a Míša. Spojení obrovského přátelství a více jak 10-leté zkušenosti z psychoterapie, provozování školky, ano čtete dobře i práce s koňmi, rodinného poradenství a vlastní rodičovské cesty s bandou 4 kluků. Pokud chcete vědět, jak se mají koně k výchově a co pomáhá zkrotit děti a vypjaté rodičovské nervy, pak sledujte mamaste. cz. Vášeho průvodce na cestě rodičovstvím.

Jeden z vás vyhraje roční předplatné, které mu umožní přístup na vše na stránkách mamaste.cz v hodnotě 990 Kč.

Dalších 30 z vás si bude moct pořídit předplatné se 70% slevou, tedy za 297 Kč.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.mamaste.cz.

Soutěžní otázka zní: Jakou barvu trička má holčička na úvodní stránce mamaste.cz?

Pro zapojení do soutěže se prosím přihlašte ZDE.

Soutěž není aktivní.