Vyhrajte parádní školní aktovku

Víme, že prázdniny jsou v plném proudu, nicméně myslíme, že nikdy není pozdě na to, myslet dopředu. Máte šanci potěšit pilného školáka, nebo školačku novou stylovou aktovkou! Vyberte si, jestli chcete soutěžit o chlapeckou nebo dívčí školní aktovku.

Zapojte se do soutěže s e-shopem ajom.cz, kde najdete školní potřeby, hračky, potřeby pro domácnost, věci na karneval, potřeby pro miminka a mnoho dalšího hezky pohodlně na jednom místě. Nyní máte možnost vyhrát opravdu luxusní školní aktovku Premium s oblíbenými dětskými motivy! 

Oba typy mají ergonomicky řešenou konstrukci, takže neničí dětská záda. Mají pevné dno a silné a polstrované popruhy. Můžete být v klidu. Ani větší zatížení, kterému se bohužel v dnešní době ani prvňáčci nevyhnou, neubere na komfortu nošení. Součástí jsou také reflexní prvky a gumový úchyt na přenášení. Uvnitř najdete hlavní komoru rozdělenou na 3 menší, a také gumičku pro zajištění knížek a snadnou udržbu.
Na výběr  máte mezi chlapeckou a dívčí!

Stačí správně odpovědět jako 100. na jednu ze dvou otázek, podle varianty (dívčí, chlapecký) batohu, o který chcete soutěžit. Správnou odpověď hledejte na www.ajom.cz.

Soutěžit můžete od 31. 7. do 25. 8. a přihlásit se můžete zde.

Pokud budete chtít vyhrát chlapeckou aktovku, odpovězte na soutěžní otázku č. 1:
Kolik druhů autíček Mimoni lze mít v setu maximálně?

Pokud toužíte vyhrát naopak dívčí aktovku, pak odpovězte na soutěž ní otázku č. 2:
S jakým motivem se nabízí magnetická tabulka?

Soutěž není aktivní.