Vyhrajte přírodní doplňky stravy

Internetový obchod Zdraví nad zlato nabízí dánské doplňky stravy Biosym, které obsahují řadu přírodních a inovativních složek, nebo třeba kosmetiku bez parfémů, parabenů a dalších uměle vyráběných látek AVIVIR Aloe Vera obsahující vysokou koncentraci BIO Aloe.

 

Pro dospělé a děti od 11 let je právě v tomto období vhodný doplněk stravy od Biosym D-Sun. Obsahuje vysoký podíl přírodního vitaminu D3, který je získán stejným způsobem, jako získává kůže vystavena po dobu jarních a letních dnů slunečním paprskům. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a k normální funkci imunitního systému. Nepřijímáme-li dostatečné množství vitaminu D stravou, doporučuje se, abychom během zimního období užívali doplňky stravy s tímto vitaminem. 

Přímo pro předškolní a školní děti byl vytvořen multivitaminový doplněk stravy OmniMINI. Ten obsahuje celkem 25 vitaminů (včetně vitaminů B v biologicky aktivních formách), minerálů a stopových prvků. Je určen pro děti od 4 do 10 let a obsahuje nové, lehce vstřebatelné formy vitaminů a minerálů. Všechny vitaminové a minerální zdroje v OmniMINI byly pečlivě vybrány, aby zajistily vysokou vstřebatelnost a tím i požadovaný fyziologický účinek. Minerály jsou organicky vázány a vitamin E je v přírodní formě namísto syntetické.  100% vegetariánské tablety se rozpustí na jazyku během chvilky a mají chuť tropického ovoce.

Soutěžící, který správnou odpověď zašle jako 100., 150. nebo 200. získá balíček zmíněných doplňků stravy D-Sun a OmniMINI v celkové hodnotě 570 Kč. Správnou odpověď hledejte na www.zdravinadzlato.cz.

Nyní máte možnost získat balíček s výše uvedenými doplňky stravy zcela zdarma. Zapojte se do naší soutěže a odpovězte správně na otázku.

Přihlásit se můžete v období od 2.12.2016 do 2.1.2016 zde

Který minerál NEobsahuje multivitamin pro děti OmniMINI?

Soutěž není aktivní.