Vyhrajte šátek na nošení dětí!

Víte, která miminka jsou nejspokojenější na světě? Miminka Indiánů a všechna ostatní miminka, která nosí jejich maminky v šátcích. Vyhrajte krásný šátek na nošení dětí a zařaďte se mezi šťastné rodiče těch nejspokojenějších miminek!

Proč nosit miminko v šátku

U maminky je každému miminku nejlépe. V maminčině blízkosti slyší tlukot jejího srdce a cítí pocit bezpečí tak, jak na to bylo zvyklé v bříšku. Jenže maminky mají obvykle plné ruce práce a nemohou v nich miminko stále držet. Indiánky proto začaly nosit své děti v šátcích. Nošení miminka v šátku je nejen praktické, protože můžete vykonávat většinu (nejen domácích) prací, ale především prospěšné pro vývoj děťátka - po všech stránkách. Nošená miminka jsou klidnější, méně často pláčou, mají lepší trávení a tolik je netrápí kolika. Ze všech těchto důvodů se stává šátek na nošení nepostradatelným rostoucího počtu moderních maminek. Chcete ho také?

Odpovězte a vyhrajte

V internetovém obchodě Branakdetem.cz si můžete vybrat z bohaté nabídky krásných a elegantních šátků Je Porte mon Bébé. Pokud správně zodpovíte naši soutěžní otázku, můžete vyhrát šátek v hodnotě 1790 Kč a to v barvě dle vlastního výběru. 

Správnou odpověď na naši soutěžní otázku najdete na stránkách www.branakdetem.cz. Přejeme Vám hodně štěstí jak v soutěži, tak i toho rodinného!

Vyhrává 125 správná odpověď!!!

Soutěž trvá od 31.10. – 12.11.2013

A jak tedy zní soutěžní otázka?

Z jakého materiálu jsou vyrobeny šátky na nošení dětí Je Porte mon Bébé?

Soutěž není aktivní.