Vyhrajte štítky ke snadnému značení dětských věcí

Pratelné, mytelné i sušitelné štítky, to je praktická pomůcka všech rodičů školkou a školou povinných dětí. HappyLabel označí oblečení, bačkůrky, lahve na pití, boxy na svačinu. Se štítky nebudete každý týden řešit ztrátu nějakého kousku.

Spoléhat na to, že si dítě své oblečení ve školce pozná, se nevyplácí – děti vnímají svět kolem sebe úplně jinak a mají úplně jiné věci na práci, než si všimnout, co jim dáváte na převlečení. A navíc se může stát, že se v šatně sejdou třeba dva úplně stejné kousky oblečení.

Štítky HappyLabel jsou extrémně odolné, vydrží pobyt v pračce, sušičce, myčce i mikrovlnce, nevadí jim mýdlo, sluneční záření, voda, olej ani prací prostředky. Štítek se jménem jednoduše nalepíte nebo nažehlíte přesně tam, kam potřebujete.

Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získají voucher na nákup v e-shopu www.happylabel.cz.

Soutěžící, který odpoví správně jako 50., 100. a 150. v pořadí získá voucher na nákup štítků v hodnotě 500 Kč. Voucher se vztahuje na jakékoliv zboží v obchodě, tedy nejen na dětské štítky, ale třeba i na reflexní a zdravotní štítky či bezpečnostní náramky.

Soutěž probíhá od 27.9.2017 do 27.10.2017 a zúčastnit se můžete zde.

Soutěžní otázka zní: Jak se označují štítky Happy Label? 

Soutěž není aktivní.