Vyhrajte voucher na bižuterii, která sluší malým i velkým

I malé slečny chtějí nosit šperky. A nejlepší bývají ty půjčené od maminky, že? Proto je lepší mít ozdoby nerozbitné a vyrobené z atestovaných materiálů. A přesně na takové teď můžete vyhrát voucher!

Šperky, které odolají i méně šetrnému zacházení v dětských ručičkách (někdy i pusinkách), jsou vyrobeny z potravinářského silikonu. Internetový obchod www.silikonovekorale.eu nabízí náhrdelníky, náramky, dětské přívěsky nebo třeba ozdoby šátků na nošení dětí. Všechny výrobky jsou zdravotně nezávadné. Materiál celého výrobku (tedy i provázků) vyhovuje evropské normě, spočívající v testování a měření 18 prvků, které mohou přecházet do slin a s nimi pak do organismu. Avšak stále se jedná o bižuterii, a ne o hračky – nedávejte je proto bez dozoru dětem do tří let.

Potravinářský silikon je inertní materiál, který je velmi odolný. Silikon se skládá z křemíku, přírodního prvku přítomného v organických materiálech, jako je písek, a kyslíku. Silikon je také hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Nyní můžete v naší soutěži vyhrát hodnotný voucher na nákup silikonových šperků.

Správnou odpověď hledejte na www.silikonovekorale.eu.

10. soutěžící se správnou odpovědí vyhrává voucher v hodnotě 500 Kč, 50. soutěžící voucher na 400 Kč a 100. soutěžící voucher na 300 Kč. Soutěž probíhá od 28.7. do 28.8. a přihlásit se můžete zde.

Soutěžní otázka zní: Podle jaké normy jsou popisované výrobky testovány na zdravotní nezávadnost? 

Soutěž není aktivní.