Zapojte se do soutěže s Russell Hobbs

Máte jedinečnou šanci vyhrát pomocníky do kuchyně od značky Russell Hobbs.

A o čem konkrétně že je řeč? Jedná se o stolní mixér 2v1, palačinkovač a kávovar. Produkty značky Russell Hobbs vám pomohou vytvořit z kuchyně pravé srdce vašeho domu.

Stolní mixér je skvělý pro mixování přesně podle vašeho gusta, můžete si vybrat ze dvou možných rychlostí nebo pulzní funkce. Osobní lahev s objemem 600ml je přesně tou pravou volbou pro přípravu čerstvě rozmixovaných ingrediencí k jídlu nebo pití na cestu. Jednoduše upmístíte osobní lahev na základnu, rozmixujte do požadované konzistence a nasaďte víčko.

Kávovar Illumina Russell Hobbs dokáže připravit Vaši kávu se správnou chutí. Díky unikátnímu světelnému kroužku poznáte tu správnou chuť čerstvě uvařené kávy.

Tajemstvím její přípravy tak, jak ji máte rádi, je správná teplota a načasování. Jednoduše zmáčkněte tlačítko a světelný kroužek vám na první pohled řekne, kdy je vaše káva připravená.

Palačinkovač má na okraji hranu, která zamezí ukapávání těsta na pracovní plochu. Už žádný nepořádek a žádné pokažené palačinky! Součástí je také náčiní na rozprostření těsta, které vám pomůže dosáhnout rovnoměrné tloušťky a tvaru.

Tlačítkem zahřejete plochu, a když je těsto připravené, jednoduše náčiním zkontrolujete, zda je spodní strana hotová a otočíte ji.

Soutěžit můžete od 25.5. 2017 do 25.6. 2017

Správnou odpověď najdete zde

Tři soutěžící, kteří pošlou správnou odpověď jako 50., 100. a 150. v pořadí, obdrží jednu z těchto cen:

1) Stolní mixér Russell Hobbs v hodnotě 2.400,- 
2) Kávovar Illumina Russell Hobbs v hodnotě 1.900,-
3) Palačinkovač Russell Hobbs v hodnotě 1.100,-

Soutěžní otázka zní: Jak velkou plochu má palačinkovač Russell Hobbs?

Soutěž není aktivní.