Stojí za přečtení

Datum publikace: 08.03.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství týden po týdnu | Jak být dobrým rodičem

Protože modernějšího průvodce mateřstvím už nenajdete. Naučte se připravovat léčebnou i preventivní stravu pro celou rodinu.

NOVÁ VELKÁ KNIHA O MATEŘSTVÍ

Zjistila jste, že jste těhotná nebo se už staráte o miminko? V obou případech by vám doma neměla chybět tato kniha. Je plná užitečných rad, návodů, tipů i postřehů, které uvítá nejen maminka, ale celá rodina. Jednotlivé kapitoly vás provedou prvními dny těhotenství, přípravou na klidný porod, ale i péčí o novorozeně. Kniha je bohatě ilustrována a sepsána jako třetí přepracované vydání, takže si můžete být jistá, že přináší nejaktuálnější trendy v případě těhotenství i v péči o dítě. Na její přípravě se podíleli přední čeští odborníci a redakce časopisu Maminka, zohledňuje tak aktuální problémy a situace, se kterými se v Česku můžete setkat.

RADOST ZE ZDRAVÝCH DĚTÍ

Není vám lhostejná strava vašich dětí a celé rodiny? Jste kojící maminka, která chce pro své miminko to nejlepší? Nebo jste právě otěhotněla a zajímáte se o vyváženou stravu po dobu těhotenství? Na všechny tyto otázky najdete správné odpovědi v naší knize. Tato kniha je určena všem, kteří si uvědomují, jaký vliv má příroda na náš jídelníček a jak bychom ho měli vést, abychom nejen my, ale i naše děti byly po celý rok zdravé. Nejedná se pouze o kuchařku plnou ilustrovaných a názorných receptů, na své si přijde i ten, kdo hledá jednoduché přírodní léčebné prostředky a cvičení. Součástí knihy je i DVD s ukázkami přípravy složitějších či nezvyklých jídel a seznámení s některými surovinami, které jsou prospěšné pro naše zdraví, a rovněž ukázka cvičení Orgánové sestavy.

Tagy: kniha | materstvi | novorozene | porod | predporodni priprava

Čtěte na Rodičům

Komentáře