Jak se oblékat v těhotenství

Datum publikace: 13.04.2012

Kategorie: Těhotenství | Krásná maminka

Čekáte miminko a začíná se Vám pěkně zakulacovat bříško? Pořiďte si stylovou a pohodlnou těhotenskou módu. Na následujících řádcích Vám přinášíme tipy, jak se oblékat v těhotenství.

Zaostřeno na kalhoty
Během těhotenství se naše postava mění a tomu je třeba přizpůsobit také výběr našeho oblečení. Zatímco v prvních dvou až třech měsících těhotenství si v pohodě vystačíme se svým šatníkem, ve 4. měsíci těhotenství většina maminek vlivem rostoucí dělohy už nedopne své džíny. Klasické džíny je proto vhodné vyměnit za elastické džíny s gumou v pase. Džínsy s nízkým střihem neboli bokovky vypadají sice sexy, ale jsou zdrojem nepohodlí. Velice komfortní jsou rovněž legíny, které si můžete pořídit v mnoha barvách a vzorech.

Šmrncovní halenky a tuniky
A co obléknout přes kalhoty? Vyhněte se vytahaným halenkám nebo svetrům a pořiďte si šmrncovní halenku nebo tuniku s výstřihem. V těhotenství jsou naše prsa nejkrásnější a byla by škoda, nezdůraznit naše vnady.

Letní variace těhotenského šatníku
V létě není nad pohodlné šaty. Maminky, které příliš nepřiberou, nemusí nakupovat těhotenské šaty, ale vystačí si s klasickými letními šaty, které jsou volnější v pase. Ovšem vypasované maminkovské šatovky mají styl. Pokud se chystáte na dovolenou, vřele Vám doporučujeme capri kalhoty s gumou v pase a pěkné tílko pro budoucí maminky.

Foto: Mama-way.cz, Bonprix.cz

Tagy: móda v těhotenství

Komentáře