Ideální dovolená pro celou rodinu v Krkonoších v Parkhotelu Harrachov

Datum publikace: 15.03.2017

Kategorie: Jak být dobrým rodičem | Tip na výlet

Hledáte místo, kde strávit ideální dovolenou s vašimi dětmi? Nebo hledáte pouze vhodné ubytování v Harrachově, největším horském středisku západních Krkonoš? Naším typem pro vás je Parkhotel Harrachov.

Naleznete ho na klidném místě u lesa, asi 1,5 km od centra města Harrachov, v části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou rodinné dovolené v zimě i v létě. V hotelu naleznete celkem 51 pokojů včetně apartmánů vhodných právě pro rodinné dovolené.

Většina pokojů má balkon s výhledem na Černou horu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi, a zdarma připojení na Wi-Fi. Stravování probíhá formou bufetu v hotelové restauraci, ke které náleží denní bar a v letních měsících slunná terasa s úchvatným výhledem na sjezdovku Rýžoviště. Vaří se zde hlavně typicky česká kuchyně. Samozřejmostí je vyhovět, pokud jde o případné diety, nebo jiná omezení ve vašem stravování.

V přízemí hotelu je pro vás k dispozici lobby bar s příjemným posezením. Ideální čas dát si výbornou kávu a zákusek, nebo v pozdějších hodinách drink, či míchaný nápoj. V blízkosti lobby baru je pro děti připraven nadstandardně vybavený dětský koutek s hračkami. Jsou-li děti unavené, mohou si odpočinout u kreslených pohádek. Součástí koutku je plně vybavená kreslírna-atelier. Dále velká místnost s několika stoly na hru stolního tenisu. K hotelu náleží menší dětské hřiště s venkovní trampolínou, houpačkou a pískovištěm. Samozřejmostí je i velké ohniště. Vaši domácí mazlíčci jsou v hotelu srdečně vítáni.

Příjemný personál a rodinné prostředí vám i vašim dětem pomůže se odreagovat od všedních denních starostí. V Parkhotelu vám rádi jako našemu hostu zdarma vystavíme tolik žádanou Harrachov card, která vám zajistí různé slevy a výhody na služby v Harrachově.

Hlavními Harrachovskými atrakcemi jsou Mumlavský vodopád a mamutí můstek, sjezdové a běžecké trasy. V létě pak cyklo-stezky, vše v blízkosti hotelu, a to díky jeho skvělé poloze. Harrachov je známý i svou sklárnou Novosad a syn, nejstarší funkční sklárnou v Čechách. Zde místní skláři názorně ukazují výrobu skleněných předmětů. Pro rodiče je možnost využít zdejší Pivní Lázně. Úžasný relaxační zážitek. V letních měsících je možné využít četné turistické i cyklistické trasy. Pro děti jsou v Harrachově připraveny naučné stezky určené nejen ke vzdělávání. Velmi vyhledávaná je Bobová dráha otevřená po celý rok.

V zimě jsou k dispozici četné běžecké tratě a sjezdovky všech stupňů obtížnosti. Ski areál je vybaven vleky, čtyř sedačkovými lanovkami a zasněžovacím systémem. Proškolení lektoři s letitou praxí v harrachovských lyžařských školách naučí lyžovat vás i vaše děti.

Co říci závěrem? Hledáte-li klidné místo, čerství horský vzduch a chcete-li strávit poklidných pár dní s vaší ratolestí, Parkhotel Harrachov je to ideální místo pro vás!

Tagy: dovolena s detmi | hory | Krkonose | relax

Čtěte na Rodičům

Komentáře