Termálním koupališti Velký Meder nadchne všechny bez rozdílu věku

Datum publikace: 11.08.2014

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Tip na výlet

Koupaliště THERMAL CORVINUS ve Velkém Mederu na Slovensku, vzdálené 65 km od Bratislavy, se nachází na okraji města u krásného lesoparku. Zábavu zde najdou všichni, od rodin s dětmi, dospělí i ti starší, kteří chtějí relaxovat. Prostoru je v areálu dostatek. Všichni si zde mohou užít i příjemně teplou termální vodu, která vyvěrá ze dvou pramenů a má blahodárné účinky na pohybový aparát.

Tobogánům neodolají malí ani velcí

Geotermální voda ve středisku má blahodárné účinky na pohybové ústrojí. Její teplota dosahuje 25 - 37 °C. THERMAL CORVINUS - to nejsou jen bazény a atrakce, ale i příjemné prostředí lesoparku, kde si najde zábavu úplně každý. Ti, co milují odpočinek, zde najdou klidné sedací bazény s teplou vodou. Milovníci pohybu a plavání ocení dostatek místa v 50 m dlouhém bazénu. V celém areálu je několik tobogánů a skluzavek. Letos nově otevřené tobogány si zamilují děti i dospělí.

Velký Meder je pro všechny!

Na návštěvníky čekají venkovní i vnitřní bazény se zónami pro děti i odpočinek. Pro děti je připravena i řada venkovních zábavních míst – hřišť s dřevěnými prolézačkami. Během léta bývá připraven i zajímavý animační program, aby si měli rodiče šanci také odpočinout. Děti se zabaví na diskotéce pro nejmenší, dospělí na vodním aerobiku nebo v korunách zelených stromů na lanové dráze Tarzania. V areálu nechybí občerstvení ani restaurace.

Lanová dráha Tarzania

Vstupné

Přijatelné zůstávají letos i ceny vstupného. Během letní sezóny zaplatí dospělý návštěvník za celodenní pobyt 9 Eur. Rodinný balíček určený pro dvě dospělé osoby a jedno dítě vyjde na 21 Eur. Pro ubytované hosty jsou poskytnuty extra slevy.

Prohlédněte si celý areál Velkého Mederu na www.thermalcorvinus.sk a přijeďte oslavit 40. narozeniny tohoto areálu. Má co nabídnout!

Velký Meder nabízí zábavu pro každého

Velký Meder - interiér

 

Tagy: lanová dráhá Tarzania | Thermal Corvinus | Velký Meder

Komentáře