Pořiďte svému předškolákovi správnou školní tašku.

Pořiďte školní tašku před koncem prázdnin!

Datum publikace: 20.08.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Vývoj předškoláka | Vývoj školáka | Školní pomůcky

Ušetříte si tak stres těsně před začátkem školního roku, předejdete riziku nesprávné volby a zároveň podpoříte těšení vašeho školáka na nový nástup do školy. Jak ale tašku správně vybrat? Jaké vlastnosti by měla splňovat?

Ideální taška pro prvňáčka 

Školní taška může mít podobu buď školní aktovky nebo školního batohu. Pro děti prvního stupně základní školy, zejména pro prvňáčky, jsou optimální školní aktovky, které mají anatomicky polstrovaná záda, nízkou hmotnost a nastavitelné popruhy. Pro děti je samozřejmě klíčovým parametrem pěkný moderní vzhled. Potěší je, když si mohou vybrat z pestré palety motivů. Mezi osvědčené značky ve světě aktovek, které tyto požadavky splňují, patří Herlitz, nabízející široký sortiment školních tašek pro celý 1. stupeň. 

Herlitz Midi

Oblíbené aktovky Midi

Nejprodávanější je řada Herlitz Midi – produkty se dají koupit jak samostatně, tak ve formě čtyřdílného setu, který zahrnuje penál, pouzdro a sáček na přezůvky. Výhodou školních aktovek Herlitz Midi (vážících méně než 1 kilogram) je, že zaručují pohodlné nošení i dětem drobnější postavy. O něco větší než Midi je řada Flexi, oblíbená pro výškově nastavitelné ramenní popruhy, které lze upravovat aktuálně podle toho, jak dítě roste. Benefitem jsou i praktické gumičky sloužící k uchycení svetrů či mikin.

Chytré batohy pro chytré děti

Dalším praktickým zavazadlem pro prvňáčky jsou školní batohy (aktovky) Herlitz Smart, které se vyznačují mimořádnou lehkostí – váží úžasných 860 gramů! Přesto se do prostorných postranních kapes vejde i velká svačina a díky pevnému dnu taška dobře stojí, i když je prázdná. Další výhodou je omyvatelnost dna, umožňující udržovat tašku v čistotě. Anatomicky tvarovaná výstelka zad je prodyšná, široké ramenní popruhy zvyšují komfort nošení. 

Herlitz Smart

Fluorescentní řada Sporti

Velké oblibě se rovněž těší řada Sporti, a to pro svůj design okořeněný fluorescentními barvami, které zároveň zvyšují viditelnost školáka, a tím i jeho bezpečnost. Školní aktovky Sporti jsou k dostání buď samostatně nebo jako součást čtyřdílných setů. Jsou také vybaveny anatomicky tvarovanými polstrovanými zády. Magnetický otočný samouzavírací zámek usnadňuje dětem zavírání a otvírání tašky.

Rostoucí tašky Motion

Pro prvňáčky jsou určeny i školní batohy Motion (prodávané v setech s penálem, deskami na sešity a sportovní taškou), které mohou děti nosit po celý první stupeň. Inovativní bezstupňový, výškově nastavitelný ergoActive® zádový systém zajišťuje zdravé a pohodlné nošení. Díky nastavitelnému řešení zad ergoActive® se tašky dokonale přizpůsobí měnící se výšce školáka. Součástí batohu je odnímatelný bederní pás.

Nečekejte na září

Nečekejte, až bude nový školní rok netrpělivě klepat na dveře, a vyberte svým dětem školní tašku co nejdříve. V internetovém obchodu www.detskyeshop.cz si jistě vyberete, ať už hledáte školní aktovky či batohy, pro holky nebo pro kluky! A pozor, při nákupu vybraných setů školní aktovky Herlitz máte dopravu a úkolníček zdarma! Kromě školní tašky zde najdete i další školní potřeby, stejně jako hračky, oblečení, pouzdra na tablety a mobily a mnoho dalšího do školy i pro volný čas.

Tagy: dětské aktovky | dětské batohy | školní aktovky | školní batohy | školní tašky

Čtěte na Rodičům

Komentáře