Didaktické hračky Vaše děti příjemně pobaví

Připravte děti do školy HRAVĚ!

Datum publikace: 24.02.2015

Kategorie: Hry a volný čas | Hračky pro děti | Vývoj předškoláka | Příprava do školy

Děti předškolního věku jsou nadšené, když si jako rodiče najdeme volnou chvilku pro společné hry. Využije toho a začněte je pomaloučku polehoučku připravovat do školy! Didaktické hračky Vaše děti příjemně pobaví, a zároveň jim usnadní vstup do světa povinností.

Kdo se učí, nezlobí!
Kdo se učí, nezlobí. A pokud se navíc učí hravou formou, tak ho to zároveň baví. Výukové hračky, které s oblibou využívají v mateřských školkách, na základních školách a v ostatních vzdělávacích zařízeních pro děti, můžete mít i doma. Existuje spousta šikovných didaktických pomůcek, s jejichž pomocí si děti hravě osvojí základní tvary, naučí se barvy, písmenka a číslice formou hry.

Výukové hračky

Oblíbené puzzle a vkládačky
Velké oblibě malých předškoláků se těší především dřevěné puzzle s pohádkovými motivy, jako jsou například princezny nebo Mašinka Tomáš, dále pak vkládačky se zvířátky a provlékací destičky různých tvarů.
Menší děti budou při hře potřebovat Vaši pomoc, větší, které již zvládnou vše samy, Vaši pochvalu. To ale neznamená, že si nemůžete dát závod, kdo bude ve skládání rychlejší!

Dřevěné puzzle

Nezapomínáme na školáky
Samozřejmě, že celá řada didaktických hraček a pomůcek, jako jsou hodiny, kalendáře nebo naučné sady (například dřevěná písmenka) se Vašemu dítku bude hodit i v prvních ročnících základní školy.
Při procvičování, upevňování a rozšiřování školních znalostí rovněž využijete výukové sešity a výukové kartičky. Minikartičky zaměřené na témata jako jsou povolání nebo věci v domě, můžete dle fantazie použít k různým rodinným hrám.

Dřevěná písmenka

Učte děti anglicky! Ano!
Čím dříve s výukou jazyků člověk začne, tím lépe. Cizojazyčná slovíčka, která si osvojí dítě v předškolním věku, nezapomene ani po mnoha letech. Chce to ovšem zvolit vhodnou formu výuky. Výukové kartičky a sešity jsou proto k dostání také v angličtině. Další možností, jak nejmladším členům rodiny nenásilnou formou přiblížit mezinárodní jazyk jsou knížečky pro děti v angličtině. Ostatně tyto pomůcky často využijete i pro sebe. Učit se formou hry pomocí hraček, kartiček a obrázků baví i dospělé.

Knížečky pro děti v angličtině

Širokou paletu her, hraček a vzdělávacích pomůcek pro celou rodinu najdete ve specializovaném internetovém obchodě www.a-toys.cz. Vyberte si, bavte se a hrajte si! Své děti tak obohatíte na celý život.

Čtěte na Rodičům

Komentáře