Déšť o prázdninách? Tvořivá dílna volá!

Datum publikace: 03.07.2014

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Vývoj předškoláka | Vývoj školáka | Jak zabavit děti doma

Co dělat s dětmi o prázdninách, když venku prší? Přeci dát se do společného tvoření! Pusťte se do výroby dekorace do pokojíčku, přívěsků a dalších milých drobností, které potěší malé i velké! Produkty tvořivé dílny rozvíjejí fantazii, zlepšují jemnou motoriku a hlavně, kdo si tvoří, nezlobí!

Domácí tvořivá krabička

Stejně jako máte doma lékárničku pro případ, že by se něco stalo, hodí se mít po ruce také krabici plnou potřeb (vhodná je přepravka nebo větší papírová krabice například od banánů), s jejíž pomocí se dá vytvořit mnoho zajímavého. Krabičky od zápalek, šitíčka, fotorámečky, pěnové samolepky, barevná dvířka k tvoření, dřevěné stromky, plyšové drátky, pastelové bambulky, samolepicí květiny, stejně jako běžné papírenské zboží pastelkami počínaje a nůžkami konče, to všechno se může hodit.

tvoření pro kluky i holky

Fantazii se meze nekladou

Svou domácí tvořivou krabičku pak můžete postupně obohacovat o poklady, které najdete v přírodě, jako jsou například šnečí ulity, kameny, dřívka, klacíky nebo mušle. A pak už jen hurá do tvoření, fantazii se meze nekladou. Děti si mohou vyrobit přívěsky, různé druhy bytové dekorace, originální bižuterii, dárky pro babičky a pro dědečky.

Anglické knihy nejen pro školáky

O prázdninách by si měly děti od školy odpočinout, to ale neznamená, že by měly úplně zahálet. Je totiž ideální čas, osvěžit si anglický jazyk. Samozřejmě nenásilnou formou, když je období letního volna. Pořiďte dětem anglické knihy, které je budou bavit! Zahálet nemusí ani předškoláci a konečně angličtinu si můžete osvěžit také Vy sami.

učebnice angličtiny

Nečekejte na poslední chvíli

Produkty tvořivé dílny, stejně jako knihy na anglický jazyk a učebnice nakoupíte z pohodlí svého domova prostřednictvím e-shopu exkluzivního dovozce z Velké Británie Books & Books s.r.o. www.ajshop.cz. A když už zde budete nakupovat „prázdninový sortiment“, nezapomeňte se podívat také na školní pomůcky, především na batohy, penály a tužky. Prázdniny vždycky utečou jako voda a nakupovat vše na poslední chvíli je zbytečně stresující, jak pro školáky, tak pro jejich rodiče.

námořnické přívěsky a dekorace

 

omalovánky nemusí být jen archy papíru

 

Nemo a jeho kamarádi mohou rozsvítit i pokojík vašich dětí, je to snadné.

Tagy: anglické knihy pro děti | anglické učebnice | školní pomůcky | tvořivá dílna

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře