Dětské tábory jsou jiné než v dobách našeho dětství

Datum publikace: 21.04.2014

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Vývoj školáka | Jak zabavit děti doma

Rádi byste si od svých ratolestí o prázdninách odpočinuli a poslali je na letní tábor, ale bojíte se je pustit z dohledu? Nebo máte obavu, že by se Vašemu dítku na táboře nelíbilo a stýskalo se mu? Pomůžeme Vám vybrat bezpečný tábor, který bude Vaše dítě bavit natolik, že si na Vás ani nevzpomene! Dětské tábory jsou dnes jiné, než tomu bývalo před desítkami let.

Doba se mění

A co všechno se změnilo? Tak například volbu dětského tábora můžete dnes plně přizpůsobit zájmům malých rekreantů. Děti mohou strávit léto v koňském sedle, užít si kytarový, cyklistický, nebo dokonce fotbalový tábor. Malí milovníci dobrodružství ocení, když je pošlete na adventure camp, případně na adrenalinový tábor. Anebo proč nezkusit něco nového, třeba zážitkový tábor, kde mohou děti zažít zcela neobyčejné věci. Mimochodem víte, že existují také holčičí tábory? Maminky alergiků a astmatiků budou ještě zajímat dětské tábory u moře v Chorvatsku, Itálii nebo Španělsku.

Táborové menu je pestré

Že Vy sami byste na takový tábor hned jeli, ale máte problém, zvednout své děti od televizních a počítačových obrazovek? Pokud nechcete, aby strávily léto vsedě, nalákejte je na tábor s jejich oblíbenými filmovými hrdiny. Největší oblibě se těší letní tábory inspirované Harrym Potterem nebo Bilbo Pytlíkem z trilogie Pán Prstenů. V pestrém táborovém menu najdete i Fantomase, Piráty z Karibiku, Dračí doupě, Cestu kolem světa a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat.

Pro malé táborníky

A pozor, na tábor můžete poslat také malé táborníky předškolního věku, pro které je rovněž připravena speciální nabídka. V pohádkovém světě, ve společnosti Asterixe a Obelixe, anebo Šmoulů se jim po Vás určitě stýskat nebude. Kreativní děti jistě nadchne výtvarný tábor, kde si budou moci zkoušet nejrůznější výtvarné techniky od rána až do večera, a to včetně těch, které jim doma nedovolíte. Věku dětí je samozřejmě přizpůsoben počet vedoucích, na táborech pro děti od 5 do 10 let připadá na jednoho vedoucího šest až osm dítek.

Táborů se nebojte!

Samozřejmě, že není tábor jako tábor a obava maminek (zejména menších dětí) je proto zcela pochopitelná. Pokud ale vsadíte na největšího organizátora dětských táborů s úspěšnou 23letou tradicí, CK Topinka, bát se opravdu nemusíte. Bezpečnost, školení vedoucí s dlouholetou praxí, zdravotníci, kontroly hygienických stanic, teplá voda, kvalitní jídlo, to vše je naprostou samozřejmostí. Navíc tento organizátor vymýšlí pro děti stále nové typy táborů, aby si své prázdniny co nejvíce užily.

 

Nalistujte tedy stránky www.tabory.cz a vyberte takový tábor, kde se bude Vašim dětem nejvíce líbit! Vybírat můžete nejen podle tématu a věku, ale také podle lokality.

Tagy: CK Topinka | dětský tábor | fotbalový tábor | tábor u moře | výtvarný tábor

Komentáře