Když školní batoh, tak kvalitní!

Datum publikace: 24.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Vývoj školáka | Školní pomůcky

Odmítá Vaše dítě chodit do školy s aktovkou na zádech, protože všichni jeho spolužáci už dávno nosí batoh? Umožněte mu držet krok s vrstevníky! Připravili jsme pro Vás inspirativní tipy na vzhledově atraktivní a kvalitní školní batohy, které jsme i vyzkoušeli s budoucím šesťákem Radkem.

Aktovky versus batohy

Aktovku nebo batoh? Nejčastější dilema, které rodiče řeší při výběru školní tašky. Z hlediska zdraví dítěte se odborníci dříve přikláněli takřka výhradně k první z variant a je pravda, že školní aktovky nadále představují optimální variantu pro nejmenší školáky. Na druhou stranu se dnes aktovky čím dál více podobají batohům. Proto pokud zvolíte kvalitní batoh, nemusíte mít o zdraví svého dítěte obavu. Rodiče nejčastěji pořizují dětem batohy jako druhou školní tašku, tedy přibližně od 4. třídy.

JobJobber

Chytrý batoh s cerfikátem

Školní batoh EvverClevver od firmy Hama, který má dokonale polstrovaná záda, ve spojení s posuvným systémem garantuje zdravé nošení a maximální pohodlí. Velkou výhodou posuvného systému je, že s růstem dítěte lze ramenní popruhy posouvat, což umožní, aby batoh perfektně seděl na zádech. Ne náhodou se proto chytrý batoh může pochlubit certifikátem AGR (což je ocenění nezávislých německých chiropraktiků) , který získal právě za tento systém. Prodyšné polstrování zad z pěnového EVA materiálu navíc zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. A design? Posuďte sami. Perfektní vzhled, spousta šikovně řešeného úložného prostoru a reflexní prvky pro vyšší bezpečnost.

batohy mají atraktivní design a reflexní prvky

 

Spousta kapes a atraktivní design

Spoustou kapes a možností volby z mnoha různých atraktivních designů školáky a studenty rovněž zaujme JobJobber. Tento batoh se díky své nízké hmotnosti stane věrným společníkem Vašeho potomka nejen při cestách do školy a ze školy, ale také ve volném čase, anebo na brigádě a případně i cestou do práce. Vždyť je to JobJobber! Díky univerzálnosti použití nemusíte s jeho pořízením čekat až na začátek nového školního roku, ale koupit jej třeba jako odměnu za pěkné vysvědčení například v obchodech www.detskyeshop.cz nebo www.alza.cz

Recenze

"Syn nastupuje od září do šesté třídy a jelikož už bude na druhém stupni, chtěli jsme mu pořídit novou školní tašku - pro velkého kluka. Radek už je v pubertálním věku a proto odmítá jakékoliv obrázky nebo cokoliv, co by mohlo jeho věk snižovat. Proto jsem pro něj vybrala tašku, která je spíše batohem a svým vzhledem nevypadá ani jako školní, báječně se tak hodí i pro volný čas, např. na tréninky florbalu."

testujeme školní batoh

"Batoh je velmi prostorný a má několik praktických kapes, včetně karabiny na klíče, nezbytné kapsy na mobil (kdo ho dnes nemá, jako by nebyl) a také přihrádky na tužky."

dobře viditelné reflexní prvky

"Líbí se mi, že je vybaven reflexními prvky, které nejsou při letmém pohledu příliš vidět, přesto, ale při osvícení bezesporu plní svůj účel. Další výbavou, kterou velmi chválím, jsou bederní a hrudní popruhy, které zajistí, aby taška zůstala pevně na zádech i v případě, kdy bude dítě dobíhat autobus nebo jako v našem případě jezdit na kole. Jako máma oceňuji to, že batoh je velmi lehký a má anatomicky tvarovanou zadní část."

bederní a hrudní poprruhy udží tašku na svém místě

"Jak můžete vidět na poslední fotografii, z batohu je nadšený i můj syn."

batoh je super

Testovala Olča a Radek.

Vybíráte tašku pro prvňáčka? Recenzi kvalitní aktovky najdete ZDE.

Tagy: školní batoh | Školní batoh EvverClevver

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře