Dětský rostoucí nábytek

Rostoucím dětem rostoucí nábytek!

Datum publikace: 21.07.2015

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Dospívání | Bydlení | Vývoj školáka | Školní pomůcky

Rostou Vaše děti jako z vody? Rostoucí nábytek je pro ně ideální volba! Stačí jedna objednávka a od školky až do maturity nemusíte vybavení jejich studijního koutku up-gradovat.

Rostoucí nábytek se vyplatí

Vaše děti se budou vzdělávat v souladu s ergonomickými zásadami, tedy komfortně a příznivě pro jejich zdravý vývoj, a Vy přitom ušetříte plnou kapsu peněz. Pokud jste se pustili do up-gradování dětského pokoje, vězte, že se vyplatí myslet dopředu a vsadit na nábytek, který s dětmi do slova a do písmene poroste. Na to, že děti stále rostou, pamatují v sortimentu MAYER, kde si můžete vybrat ze široké nabídky rostoucích židlí a dalšího nábytku, který dětem vydrží od 4 až do 18 let, a navíc pyšní se nadstandardní zárukou 5 let včetně čalounění. A pozor, součástí akce jsou také šikovné doplňky, jako například pojízdné kontejnery ke stolu umožňující praktické skladování školních potřeb.

Rostoucí židle pro děti od 4 až do 18 let

Vyberte dětem židli a stůl ve správné barvě!

Vybrali jsme pro Vás konkrétní nábytkové kousky pro snadné barevné sladění do 4 barev: červená, zelená, modrá a růžová. Jde o celkem čtyři provedení židlí, osm provedení stolů a devět provedení kontejnerů tak, abyste je mohli co nejlépe sladit se vzhledem interiéru. Jedná se o 4 typy rostoucích židlí vždy ve 4 výše uvedených barvách čalounění.

Rostoucí židle (typ: FREAKY 2436, FREAKY SPORT 2430, ACTIKID 2428 A2, ACTIKID 2428 A3)

Kterápak bude Vašim dětem nejvíce vyhovovat?

Přečtěte si doporučení o barevném ladění ještě před nákupem !  

Rafinovaný rostoucí stůl

Součástí nabídky je i rostoucí dětský stůl PROFI3 32P3, praktický kus nábytku, jehož střední pracovní plocha je naklápěcí a má krásný vzhled javoru, boční desky mohou mít rovněž vzhled javoru, nebo mohou být barevné. Navíc bez příplatku vždy v základní výbavě je velký výsuvný organizér, stůl je vybavený po stranách háčky na školní brašnu, měkkou oporou zápěstí s pravítkem a praktickou nastavovací stupnicí dle výšky postavy.

Rostoucí stůl PROFI3 – varianty s barevnými křídly (typ: 32P3 11, 32P3 13) a javorovými křídly (typ: 32P3 17 TW, 32P3 19 TW)

Ke stolu doporučujeme pořídit pojízdný kontejner 32P8, díky němuž bude mít Váš školák všechny pomůcky pěkně po ruce.

Bílé provedení stolů - novinka

Novinkou od července 2015 je v prodeji i bílé provedení všech stolů PROFI, které lze objednat pod označením rostoucí stůl Profi3 32W3. Všechny horní desky nebo jen středovou hlavní desku lze objednat v bílé barvě a vzdát se tak dekoru javoru, který může být někdy špatně kombinovatelný s jinými dekory dřeva v dětském pokoji. Více informací zde.

Žhavá novinka – elegantní bílé provedení rostoucího stolu

Čalouněné kontejnery !

Slaďte si vše, i kontejnery, vše v tom správném dekoru i barvě čalounění ve všech 4 barvách, vždy ve 2 dekorech nebo s deskou lamino vzhled javor :

Čalouněný kontejner (typ: 32P8 26 091, 32P8 30 463, 32P8 AH)
LED stolní lampa 32LED

Náš tip: Moderní LED stolní lampa 32LED posvítí dětem na domácí úkoly. Pamatujte na to, že září přináší podzim, čas, kdy se začíná stmívat! Více rostoucí inspirace pro Vaše rostoucí děti najdete na stránkách www.mayer.cz/kids nebo si můžete stáhnout přehledný katalog.

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | Rostoucí nábytek | Rostoucí stoly | Rostoucí židle

Čtěte na Rodičům

Komentáře