Těhotenský polštář Motherhood

Jak pomáhá těhotenský polštář těhulkám

Datum publikace: 16.10.2015

Kategorie: Těhotenství | Zajímavosti ze světa těhulek | Zdraví v těhotenství | Péče o miminko

Těhotenství, ač se snažíme říkat, že tomu tak není, je skutečně jiný stav. Přinejmenším z pohledu tělesného i psychického. Všechny změny, které se odehrávají v našem těle, nás ovlivňují a hormony si pohrávají s našimi náladami. Každá těhulka však přizná, jak příjemné pocity prožívala, když se dozvěděla tu krásnou novinu, že čeká miminko.

Začátek těhotenství je skvělým obdobím, pokud nás netrápí nevolnosti, jsme plné blaženého pocitu a elánu, plánujeme, co vše bude potřeba pro miminko zařídit a hlavně si to užíváme. Později začínají přibývat kila, snižuje se naše mobilita a připadáme si jako slon. A hlavně ta únava a neprospané noci. Existuje mnoho způsobů, jak si můžeme pomoci – čajíčky, relaxace a podobně. Co však pomůže našemu tělu nejvíce, je správné rozložení tíže těla a právě tehdy je pro nás neocenitelným pomocníkem těhotenský polštář.

Těhotenský polštář pro vaše pohodlí

Jak nám může pomoci takový jeden polštář? Poskytne oporu celého těla. Právě, když Vás bolí páteř, ačkoli neustále měníte polohu, je to způsobeno tím, že tělo stále není ve správné pozici. Těhotenský polštář by měl poskytnout tělu maximální pohodlí a oporu celé páteře. Co ale s bříškem, které Vás také tíží? Těhotenský polštář Motherhood je navržen ve tvaru písmene C, aby podpořil rovnoměrné rozložení těla. Právě využitím jeho tvaru podložíte zároveň hlavu, bříško a podepřete páteř. Zajistí tak správnou polohu beder vzhledem k horní části těla, oporu zad a podepře rostoucí bříško.

Vaše páteř si odpočine

Díky svému tvaru C a výplní z dutého vlákna těhotenský polštář Motherhood přináší zklidnění namáhaným částem těla a poskytuje pohodlí při relaxaci a spánku. Navíc těhotenský polštář můžete používat i po porodu ke zmírnění bolestí, a také ke kojení miminka, kdy poskytuje oporu zad a úlevu krční páteři. Dopřejte si pohodlí v období těhotenství i kojení s těhotenským polštářem a vybavte se na příchod miminka výbavičkou v originálním designu od Motherhood. www.motherhood.cz.

Tagy: polštáře motherhood | těhotenské polštáře | těhotenský polštář

Článek je vydán v rámci seriálu: Těhotenství týden po týdnu | Novinky na trhu

Čtěte na Rodičům

Komentáře