Kojící polštář Matýsek

Komfortní kojicí polštář Matýsek musíte mít!

Datum publikace: 24.03.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Miminko | Zajímavosti ze světa těhulek | Maminky a tatínkové

Pokud chcete kojit své miminko, mít přitom dostatek pohodlí, a zároveň předcházet bolestem zad, kojicí polštář „Matýsek“ by neměl ve Vaší výbavičce chybět. Tuto šikovnou relaxační pomůcku využijete nejen v období kojení, ale také před ním a po něm.

Komfort při kojení
Psychická pohoda, správná technika a dostatečný komfort, to jsou základní stavební kameny úspěšného kojení. Pokud nejste psychicky v pohodě, Vaše miminko to vycítí a bude během kojení rovněž stresováno. V případě nesprávné techniky bude mít problém se sáním. A pokud nezaujmete pohodlnou polohu, nemůžete si vychutnat vzájemné chvíle blízkosti, tak jak byste si přála, a navíc riskujete bolesti zad. Kojící polštáře umožní zaujmout optimální polohu při kojení (můžete s nimi kojit prakticky ve všech polohách), čímž přispívají nejen k většímu pohodlí, ale zároveň podporují správnou techniku kojení a navozují tak u matky a dítěte psychickou pohodu.

Využití kojeneckého polštáře

Relax v těhotenství
Relaxační, těhotenský a kojicí polštář Matýsek se Vám bude hodit již od druhého trimestru těhotenství. S růstem bříška totiž dochází ke změně těžiště Vašeho těla, což mívá za následek nepříjemné bolesti bederní páteře. Kojící polštář proto přes den využijete jako relaxační pomůcku během chvil odpočinku například v křesle či na pohovce, v noci Vám pomůže zaujmout vhodnou polohu při spánku – v těhotenství, kdy je ideální poloha na boku, zajistí spolehlivou oporu Vašemu bříšku.

Polštář využijí i děti
Ani po ukončení kojení neztrácí polštář svůj význam, lze ho použít jako oporu při sezení, anebo jako ochranný mantinel pro miminko, aby nespadlo. Polštář je rovněž ideální k polohování nedonošených dětí, kdy přejímá funkci umělé dělohy. Děti si obvykle na polštář zvyknou a nechtějí se ho vzdát ani poté, co začnou chodit – pak jim slouží jako hračka. Jak by ne, je ušitý z vysoce kvalitní bavlny a pyšní se pěkným designem. Maminky si pochvalují, že potah lze prát. Při dlouhodobém užívání oceníte, že výplň (buď EPS kuličky, nebo PES duté vlákno) lze dle potřeby snadno doplňovat.

Kojící polštář Soft Black

Pelíšek pro miminko
Speciálně pro miminka se vyrábějí pelíšky neboli relaxační vaky. Drobné EPS kuličky ukrývající se pod krásným bavlněným nebo fleesovým potahem, jemně masírují tělíčko miminka, které se ve vaku cítí neobyčejně příjemně – v teple a pohodě. Díky unikátnímu pásu se nemusíte bát, že by Vaše miminko z vaku vypadlo. Vzhledem ke své uklidňující schopnosti je relaxační pelíšek pro miminko výbornou pomůckou i ke zlidnění hyperaktivních dětí. Větší děti mohou na vaku sedět. Pelíšek pro miminko podobně jako kojicí polštář využijí jak děti, tak dospělí.

Dětské pelíšky

Náš tip: 6dílné sady do postýlky
Pokud pořizujete kompletní výbavičku pro miminko, doporučujeme Vám pořídit 6dílnou sadu do postýlky. Nejenže budete mít vše potřebné pěkně sladěné, ale také ušetříte čas a penízky. V internetovém obchodě www.polstarnakojeni.cz nás zaujala nabídka ložních setů do postýlky s dětskými motivy. Polštář s peřinkou, 2dílný mantinel do postýlky, rychlozavinovačka a kapsář můžete mít v mnoha krásných povedeních. V zeleném, modrém či oranžovém žirafím, ale také v beruščím. Stačí si vybrat.

Zcela nezávisle na zvoleném designu a typu produktu se jedná o kvalitní produkty české výroby. Všechny jsou navíc skladem, takže na jejich dodání nebudete dlouho čekat. Přejeme Vám příjemný nákup a mnoho krásných chvil s Vašimi nejmenšími!

Tagy: nabídka ložních setů do postýlky | relaxační pelíšek pro miminko | těhotenský a kojicí polštář Matýsek

Čtěte na Rodičům

Komentáře