Jaké konkrétní látky červená řepa ukrývá?

Dejte si řepný extrakt a budete zdraví jako řípa!

Datum publikace: 03.12.2014

Kategorie: Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové | Zdravá výživa | Zdraví

Máte problém, přinutit své děti a partnera, aby jedli zeleninu, jako je červená řepa? Pak jste na tom podobně jako většina maminek a určitě Vás trápí, že něco tak zdravého členové Vaší rodiny odmítají. Buďte rafinovaná a podejte jim červenou řepu v podobě extraktu.

Maximum z červené řepy
Dodáte tak jejich organismu několikanásobně vyšší množství cenných látek, než kdybyste je nutila jíst červenou řepu v jakékoli jiné podobě. Polévkou počínaje a salátem konče. Extrakt z červené řepy Betavital totiž díky šetrnému způsobu zpracování obsahuje úplné maximum, které lze z kulatých bulev vydobýt. A jaké konkrétní látky v sobě ukrývá?

Extrakt z červené řepy Betavital

Stop rakovině a infarktu
V prvé řadě je nejlepším zdrojem betaninu, vysoce účinného antioxidantu, který dokáže naše tělo chránit před působením škodlivých volných radikálů, a tím i před rizikem vzniku rakovinného bujení. Betanin rovněž příznivě ovlivňuje oběhovou soustavu, především srdce a cévy. Jeho užívání je tak účinnou prevencí kardiovaskulárních onemocnění, jako je infarkt myokardu.
Neméně důležitou složkou Betavitalu je rutin, který pomáhá předcházet žilním problémům, a to tím, že brání ztrátě elasticity cévní stěny, což může vést ke vzniku křečových žil, hemeroidů a dalších nepříjemných zdravotních komplikací.

Červená řepa je zdrojem vysoce účinného antioxidantu betaninu

Ochrana proti běžným nemocem
Vedle betaninu a rutinu Betavital obsahuje vitamín C a beta karoten (provitamin vitamínu A), které svým spolupůsobením nejenže umocňují účinky betaninu a rutinu, ale také zvyšují obranyschopnost organismu vůči infekcím. Užíváním extraktu z červené řepy tak chráníte svou rodinu i před chřipkou a nemocemi z nachlazení a nemusíte už užívat céčko. Vitamín C, stejně jako ostatní látky, totiž obsahuje Betavital v optimálním poměru pro pokrytí doporučené denní dávky.

Dejte své rodině maximum z červené řepy, ať jste všichni zdraví jako řípa. Najděte si svého dodavatele Betavitalu ve svém okolí nebo na internetu.

www.Klas.cz

Zdroj foto: Pixmac.cz, Sxc.hu

Tagy: Betavital | červená řepa | extrakt z červené řepy | www.klas.cz

Čtěte na Rodičům

Komentáře