Kukuřičné křupky – zdravá svačinka nyní v nových příchutích

Datum publikace: 18.05.2016

Kategorie: Výživa miminka | Zdravá výživa

Co dětem na svačinu do školy nebo na hřiště, to je vděčné a věčné téma mezi maminkami. Namazaná houska je klasika, ale po čase se přejí a navíc některé výživové směry bílé pečivo vůbec nedoporučují. Co ale dětem pořád dávat? Jednou z možností jsou kukuřičné křupky.

Kukuřičné křupky se na našem trhu objevily před pár lety a pro své praktické vlastnosti si získaly mnoho věrných konzumentů od miminek až po seniory. První seznámení s křupkami většinou probíhá už ve věku kolem půl roku, kdy se miminko začne dožadovat něčeho, o co by si mohlo masírovat dásně. Nemusíte se bát, že by se děťátko začalo kouskem křupky dusit, jako se to občas stane u rohlíku. Křupky se totiž v ústech rozpustí, takže vdechnutí kousku nehrozí. Proto jsou kukuřičné křupky tak skvělé i do auta.

Jízda autem je pro malé dítě, které nechápe, proč musí sedět, být připoutáno a hlavně být klidné, někdy velmi náročná až nesnesitelná. Samozřejmě nám to náš miláček dá hlasitě najevo. V tom případě jsou křupky ideálním řešením, potomka zabaví, nasytí, uspokojí… Maminky i tatínkové se pak v klidu mohou věnovat řízení. Díky rozpuštění křupky v ústech je mohou ocumlávat i miminka, která ještě nemají zuby, a nacvičovat tak „jídelní samoobsluhu“. 

Kukuřičné křupky REJ

Český výrobce REJ – kvalita a široký výběr

U každého oblíbeného zboží existuje mnoho výrobců s různou kvalitou použitých surovin. I u křupek je proto dobré nesáhnout po těch prvních nebo nejlevnějších, ale začíst se do původu a složení. Kvalitu vám garantuje český výrobce kukuřičných křupek REJ z Plané nad Lužnicí. Sortiment REJ produktů se neustále rozšiřuje. Kromě klasických neochucených křupek můžete křupky zakoupit i v různých variantách, například vanilkové či jahodové. Novinkou je příchuť čokoláda-banán; arašídová nebo pomerančová. Nemusíte se bát žádných umělých chutí a náhražek – třeba banánové křupky s čokoládou obsahují skutečný mrazem sušený banán a opravdovou čokoládu. Pro ty, co sladké moc nemusí, jsou určeny Křupky jemně solené. Všechny ostatní křupky jsou bez soli. Mezi další oblíbené výrobky REJ patří i křupky rýžové a pohankové. REJ se neomezuje pouze na klasický tvar v podobě podlouhlých válečků, ale zakoupit můžete také třeba kroužky nebo barevné kuličky, kterými dětem zkrášlíte ovocný salát či jiný zdravý zákusek. Všechna použitá barviva jsou přírodního původu, jako je například kurkuma, chlorofyl nebo paprikový extrakt. Kukuřičné křupky jsou přirozeně bezlepkové a ty, které jsou označeny logem „bez lepku“, neobsahují ani stopy lepku, takže je mohou bez obav konzumovat i osoby postižené alergií na lepek nebo nesnášenlivostí lepku – celiakií.

Křupky REJ

Veselé postavičky na obalech přilákají dětské konzumenty

Zejména děti jsou při výběru toho, co chtějí koupit, velice ovlivnitelné obalem. Křupky REJ je určitě zaujmou unikátními vtipnými obaly s veselými postavičkami, a děti tak určitě rády sáhnou po tomto zdravém mlsání. Aby vás ale obal nezmátl – křupky nejsou určeny jen pro děti, chutnají i dospělým! Těm bude vyhovovat například arašídová příchuť, která jim lehce připomene chuť klasických mastných arašídových křupek, avšak v mnohem zdravější podobě. Pamatujme, že děti se učí nápodobou – když vás uvidí jíst zdravě, budete mít mnohem menší práci naučit je zdravým stravovacím návykům. Jděte příkladem! A nezdravé jídelní hříchy si nechte na dobu, až děti usnou…

Více informací o celém sortimentu značky REJ a e-shop s produkty naleznete na internetové stránce www.vitecojite.eu a www.rejfood.eu.

Tagy: křupky pro děti | křupky REJ | kukuřičné křupky | přírodní potraviny

Čtěte na Rodičům

Komentáře