Lahodné mlsání pro nejmenší

Datum publikace: 29.02.2016

Kategorie: Výživa miminka | První rok batolete | Zdravá výživa

Dudlík je sice fajn kamarád, ale taková kukuřičná křupka se žvýká mnohem radostněji. Víte, které dobrůtky můžete dát svým maličkým, aby si pochutnaly a zároveň dostaly energetickou svačinku? Co si může křupnout půlroční miminko a na čem si pošmákne, až mu bude rok?

Křupání pro nejmenší

Znáte ten pocit, když si dáte nějakou dobrou svačinku a vaše miminko se po ní natahuje, protože ji také nutně potřebuje? Přece mu v takovou chvíli nestrčíme do pusinky gumový dudlík. Když si můžeme pochutnat my, proč by nemohlo i naše miminko? Kukuřičné křupky jsou skvělou svačinkou a zábavou zároveň.

Delší kukuřičná tyčinka je pořádný oříšek. Než se dítko dopracuje ke zdárnému konci, zabere mu to nějakou tu chvilku, z čehož plyne spokojené bříško a také chvíle klidu pro rodiče. Pokud máte doma pořádného raubíře, kterého baví všechno zkoumat a dělat při tom co největší rámus, určitě ocení, když si bude moci brát malé křupky rovnou z pytlíku. Kukuřičné křupky Rej jsou navíc bez lepku a přidané soli nebo cukru, což z nich činí ideální dobrůtku pro vaše malé. Jestli jim kukuřičné mlsání zrovna nechutná, vyzkoušet můžete i pohankovou variantu.

Tyto svačinky jsou vhodné již pro děti od 6. měsíce.

Roční hladovec

V roce už jsou to velcí gurmáni. Zdravější alternativy sladkostí se ale těžko hledají, a proto maminky ocení každý tip. Špaldové sušenky Rej ale uspokojí i ty vybíravější jedince. Nejenže si mohou vychutnat slaďoučké banánové, svěží jablečné nebo jemňoučké bez příchutě, vy budete mít jistotu, že jim dopřáváte vhodnou svačinku. Obsahují totiž špaldovou mouku, vitamin B1 a naopak v nich nenajdete žádné ztužené tuky.

Sušenky se špaldou Rej

Tento kvalitní český výrobek udělá radost nejen chutí, ale také zábavným tvarem. Každá sušenka se totiž tváří jinak a křupaví smajlíci možná zvednou náladu i vám.

Pitný režim

Křupavé dobrůtky jsou báječné, ale musejí se také něčím zapíjet. Ovocné džusy se nedají pít neustále a navíc se v nich většinou vyskytuje spousta přidaných cukrů, konzervantů, barviv a umělých aromat. Jak ale vybrat to správné pití, aby zároveň i chutnalo? Vyzkoušejte výborné a chutné čaje z pečlivě vybraných bylinek a ovoce.

Dětské čaje Rej

Čaje Rej ale nejsou žádné čajíčky, zvolit můžete z populárního rakytníku s voňavým pomerančem, zdraví prospěšného šípku s lesním ovocem a sladce provoněného fenyklu s malinami. Určitě se trefíte alespoň s jednou příchutí a navíc se nemusíte obávat překyselení nebo nežádoucích vedlejších účinků, které způsobují produkty plné chemie.

Dětské čaje Rej mohou děti konzumovat již od 9. měsíce věku a maminky si tak už nemusí lámat hlavu, co s pitným režimem svých malých špuntů.

S produkty Rej máte jistotu, že víte, co jíte, protože je doporučuje i Ing. Petr Havlíček, kterého určitě znáte například z televizního pořadu o hubnutí a zdravém životním stylu. A jestli vám nestačí slovo pana Havlíčka, možná vás uklidní šetrná technologie výroby a posudek České pediatrické společnosti.

Další produkty Rej pro děti i dospělé najdete na e-shopu www.rejfood.cz.

Tagy: dětské čaje | dětské sušenky | kukuřičné křupky | pohankové křupky | sušenky rej

Čtěte na Rodičům

Komentáře