Nedaří se vám zhubnout po porodu?

Datum publikace: 26.01.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka | Zdravá výživa | Zdraví

Vhodně sestavený jídelníček je pro zdravou redukci hmotnosti a spalování tuků klíčový. Ne vždy je ale jídelníček správný právě pro nás a na výsledky potom čekáme zcela marně. Kila po porodu se sama neshodí a samostatné cvičení nás také nezachrání. Co tedy pro efektivní hubnutí jíst?

S problémy s váhou se v poslední době rozthl pytel, o "zaručeně účinných dietách" se všude píše a každý výživový specialista radí něco jiného. Když už se do nějaké diety konečně pustíme, většinou nás entuziasmus přejde po několika dnech nebo týdnech. 

Problémem většiny diet je hladovění, a proto nám chybí vyvážená a pestrá strava, bez které výsledku nikdy nedosáhneme a tělo si dřív nebo později o živiny řekne. Pro většinu efektivních a udržitelných diet platí, že byste měli jíst častěji malé porce jídla obsahující  cca 200–500 kalorií, z toho kolem 20 gramů bílkovin, trošku esenciálních aminokyselin a malou porci kvalitních složených sacharidů.

Vyvážená strava je základ

Ono se to lehko řekne, ale mnohem hůř provede. Navařit si a připravit pět až šest porcí denně a k tomu vařit pro celou rodinu něco jiného, není úplně v lidských silách, když se k tomu ještě staráme o domácnost. Také ne každá z nás je schopna stále vymýšlet a vynalézat nové recepty o potřebném energetickém obsahu, aby to nebylo pořád to samé dokola. Snadnou pomocí v doplnění vhodného redukčního jídelníčku mohou být nápoje, které jsou často označovány také jako koktejly na hubnutí.

Diet Pro Meal

Není však snadné vybrat koktejl, který splňuje potřebná kritéria. Většina těchto nápojů nám slibuje téměř nemožné, ale když se podíváme na jejich složení, často se zarazíme. Základním pravidlem pro výběr správného nápoje, který je vhodné do našeho jídelníčku zařadit, je to, co jsme si řekli již na začátku, tedy dodržet počet kalorií, bílkovin, aminokyselin a kvalitních složených sacharidů. Pozor na jednoduché cukry, které se v mnoha těchto "pokusech" o nápoje na hubnutí vyskytují.

Jedním z vhodných kandidátů je koktejl Diet Pro Meal, který v jedné dávce objsahuje 192 kalorií, 26 gramů vysoce kvalitních bílkovin a 18 gramů ředitelných sacharidů.

Každá porce obsahuje také funkční ingredience, jako například standardizovný extrakt ze zeleného čaje pro oxidaci tělesného tuku, vlákninu Actilight nebo vícefázový protein, jenž kontroluje vaši chuť k jídlu. Také obsahuje vitamíny podporující energii a metabolismus a esenciální tuky v podobě CLA, které podpoří dietu.

Pokud vyměníte takto sestavený koktejl za snídani a jednu nebo dvě svačinky a doplníte zdravými a vydatnými porcemi jídla, pak se vám bude nejen snadno hubnout, zlepšíte svůj životní styl, ale ještě si skvěle pochutnáte.

Tagy: hubnutí po porodu | koktejly na hubnutí | redukce tuku | redukční dieta

Čtěte na Rodičům

Komentáře