Vlasové centrum CLINICAL HAIR & HEALTH

Mastí se ti vlasy? Známe řešení!

Datum publikace: 08.04.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka | Zdraví

Mastí se ti vlasy a změna šamponu nezabírá? Ani jiná doporučení od kadeřnice, natož pak babské rady? Vyzkoušej tip redakce!

Naše redaktorka Markéta, kterou od puberty obtěžuje, že si musí mýt vlasy obden, navštívila vlasové centrum CLINICAL HAIR & HEALTH, kde absolvovala trichologické vyšetření, a dostala recept svým vlasům na míru. Jak vyšetření probíhalo, co bylo jeho výsledkem a hlavně jak zabrala předepsaná kúra?

Vlasové centrum CLINICAL HAIR & HEALTH
Vlasové centrum CLINICAL HAIR & HEALTH se nachází pár desítek metrů od stanice metra C Kobylisy v Praze, a zároveň v dosahu zastávek tramvajových linek číslo 3 a 17.

Poté, co vystoupáš po schodišti, přivítá tě usměvavá recepční. Nabídne ti sklenku vody, kávu nebo čaj, které si můžeš vychutnat v pohodlí krásné bílé sedačky. Poté se tě ujme velmi sympatická paní tricholožka, se kterou sepíšeš dotazník, na základě něhož zjistí, v čem by mohl být ve tvém případě problém. Jak ukázalo trichologické vyšetření (v jehož rámci specialistka po sepsání dotazníku vytrhla Markétě pár vlasů, které bedlivě prozkoumala za pomocí moderního technického vybavení) Markétu trápilo skutečně nadměrné maštění (i přestože si několik hodin před návštěvou centra vlasy umyla, na monitoru počítače bylo možné sledovat, jak se kořínky vlasů rychle obalují mazem), jinak měla vlasy ve velmi dobré kondici.

Trichologické vyšetření ve vlasovém centru Clinical Hair & Health

Jak se nadměrného maštění vlasů zbavit?
Paní tricholožka navrhla naší redaktorce individuální kúru. Zvolila kombinaci pěti vlasových přípravků. Detoxikační vlasový peeling, šampon na pokožku hlavy, šampon na mytí vlasů, masku na vlasy a vlasovou vodu. Jednalo se o osvědčené přípravky italské firmy Vivipharma, kterých je společnost Clinical s.r.o. výhradním dodavatelem.

Vlasová kúra od osvědčené italské firmy Vivipharma

Jak se přípravky používají?
A jaký způsobem se tyto přípravky aplikují? Přesně v po sobě jdoucích krocích:

1) Prvním krokem je vlasový peeling s obsahem stříbra, který se jemně vmasíruje do suché pokožky hlavy a nechá působit 5-10 minut.

2) Poté přichází na řadu aplikace prvního šamponu do vlasové pokožky, zde Seborrea Grassa, který se lehce vmasíruje, nechá cca 5 minut působit a opláchne.

3) Následuje třetí krok – druhý vlasový šampon do délky vlasů, Nutriente, s jehož použitím si umyješ vlasy běžným způsobem.

4) Po důkladném umytí je čas na masku, která se nanese na vlasy a nechá 5 až 10 minut působit. Vlasy se pročešou a důkladně opláchnou.

5) Celý proces uzavírá vlasová voda Seborrea určená pro redukci mazu a úpravu produkce mazových žláz, která se jemně vmasíruje do pokožky. Hlava se už po aplikaci ani neoplachuje, ani nefénuje.

Celou kúru je třeba aplikovat dvakrát týdně.

Protože kvalitu našich vlasů rovněž ovlivňuje složení naší stravy, bylo Markétě kromě výše uvedených přípravků doporučeno také užívání speciálního doplňku stravy Glycovit Dermaseb, a to jednou denně. Jak ukázalo vyšetření karotenoidních antioxidantů, v jejím případě bylo toto užívání dostačující. (Jestliže se na základě tohoto vyšetření zjistí, že klient není v dobré zdravotní kondici, doporučuje se ještě provést vyšetření z kapky krve, které umožňuje zdravotní stav upřesnit, diagnostikovat případné zdravotní obtíže, nevhodné stravovací návyky, atd.)

A výsledek? Přestože je Markéta objednaná na bezplatnou kontrolu teprve po měsíci užívání této kombinace přípravků, již po dvou týdnech pozoruje výrazné zlepšení. Vlasy jí v současnosti stačí mýt dvakrát týdně. Návštěvu vlasového centra proto můžeme jen doporučit.

Ostatní služby vlasového centra
Vlasové centrum CLINICAL HAIR & HEALTH nabízí ucelené portfolio služeb spojených s vlasy. Od barvy, střihu a regenerace, přes hledáním příčin problémů s vlasy, až po jejich komplexní řešení. Profesionální kadeřnice se postará o to, aby váš účes skvěle vypadal a co nejlépe dotvářel tvou image, specialistka na výživu a zdravý životní styl ti přesně poradí, jak pečovat o zdraví nejen vlasů, ale celého těla.

Ať už tě trápí problémy maštění či padání vlasů, lupy, máš vlasy slabé a bez lesku, nebo roztřepené konečky, neváhej se poradit. Profesionálové z CLINICAL HAIR&HEALTH jsou tu od toho. Kontakty potřebné k objednání konzultace najdeš na stránkách www.clinicalhair.cz.

Tagy: Vlasové centrum Clinical Hair & Health

Čtěte na Rodičům

Komentáře