Pocit životní spokojenosti souvisí s dýchacími cestami

Datum publikace: 29.10.2014

Kategorie: Psychika | Zdraví

Je podzim a pomalu přichází zima, s ní také čas nachlazení dýchacích cest. Počasí tohoto období totiž přesně vystihuje emoce, se kterými jsou dýchací cesty spojeny – tedy melancholie, smutek nebo deprese. Rok se zcela jistě přehoupl do druhé poloviny a bude pomalu končit.

Podzim je čas loučení, dušiček a zamýšlení se nad sebou samým, nad smyslem věcí minulých událostí a dění okolo nás ...

Jakou má souvislost psychická pohoda s imunitou?
Emoce a vůbec pocity člověka určují kvalitu života. Co bychom za to dali, kdybychom se neustále cítili šťastní a spokojení. Jakým způsobem se k tomuto cíli – tedy ke štěstí a spokojenosti dopracovat, na to hledaly odpověď všechny kultury lidstva. Jedno je však jisté – pozitivní pocity a emoce podporují obranyschopnost organismu, zatímco negativní emoce, jakými jsou smutky, propady nálad, trudomyslnost, strachy, stresy ji zcela výrazně oslabují. Mít zdravou chuť do života, spokojenost a radost znamená mít v pořádku vitální síly organismu, které s imunitou člověka zřetelně souvisejí.

Čisté plíce jsou základem zdravého sebevědomí ženy
Prastará čínská tradiční medicína přiřazovala k jednotlivým orgánům jednotlivé základní emoce. Období podzimu je tedy období m dýchacích cest a s nimi je spojena psychická síla člověka a vůle, chuť do života, to znamená, že se člověku chce něco konkrétního udělat a má na to dostatek energie. Negativní pól této emoce je, že se člověk dostává do stavu propadu nálad, lenosti a nechce se mu nic dělat. Skutečně se v naší praxi CIC ukázalo, že stav a kvalita sliznic dýchacích cest má zásadní vliv na tyto pocity, které se pak projektují do mozku, a zpětně do kvality a hloubky dýchání. Když k nám přicházejí do ordinace ženy na detoxikaci organismu, dostanou od nás sdělení, že potřebují vyčistit dýchací cesty. Častou odpovědí ženy je, že dotyčná žena byla na vyšetření u svého lékaře a plíce má zcela v pořádku. O tom to ale vůbec není! Je to o tom, že ty relativně zdravé plíce jako následek životního prostředí nesou na svých sliznicích mnoho velmi drobných a jemných částic, které pak imunitu sliznice poškozují. Kromě toho také mohou nést latentní infekční ložiska, takže člověk při sebemenším nachlazení okamžitě dostane zánět horních cest dýchacích. Zdravé a čisté plíce jsou základem pro zdravé sebevědomí a vědomí vlastní ceny a hodnoty. Člověk, který má tyto tkáně čisté a dobře fungující tak neupadá do stavů splínu, je stále zdravě optimistický a jeho nálady nejsou tolik závislé na chválení od okolí. A co víc, není také často nemocný. Preparát RespiHelp pomáhá s očistou dýchacích cest a podporou psychiky. Nejlepší lékař člověka je jeho vlastní imunitní systém. Právě na tomto základě funguje specielní preparát na bylinném základě Joalis RespiHelp. Tento preparát sestavoval tým specialistů v rámci metody CIC a je úzce specializovaný, to znamená zaměřený právě na očistu plic a horních cest dýchacích. Proces očisty může trvat během užívání preparátu několik týdnů u kuřáků i několik měsíců. V odborné literatuře se uvádí, že v plicních sklípcích zůstávají drobné částice třeba i padesát let. Co teprve u dlouholetého kuřáka ..., takže pár týdnů nebo pár měsíců stojí za to, abychom se zbavili pozůstatků špatného životního prostředí, ve kterém jsme vyrůstali nebo pozůstatků našich hříchů v podobě cigaretky u kávy.

Jak dlouho se má preparát užívat?
Výhoda metody CIC a preparátu Joalis RespiHelp je, že stačí užívat většinou jen jedno balení, tedy jednorázově. Preparát se užívá asi dva měsíce, a to je dostatečná doba pro organismus, aby se stačil zbavit největších nečistot z dýchacích cest. Trpí Vaše děti často problémy horních dýchacích cest? Děti školního věku často trpí záněty horních cest dýchacích kdykoliv se dostanou do kontaktu s infekcí - například v kolektivu spolužáků. Antibiotika ani po opakovaném podání už nezabírají a rodiče často neví, co s imunitou dítěte už dělat. Hledají proto často pomoc jinde. Pomoc přichází právě v podobě vyčistění dýchacích cest dítěte a obnovení jeho imunitního systému. Je to jednoduché, ale účinné - řešení vychází ze starověkých zásad přírodní medicíny a zkušeností dávných kultur.

Ing. Vladimír Jelínek

Svého terapeuta naleznete ve všech krajích. Informace na www.joalis.cz.

Tagy: čisté plíce | preparáty JOALIS RESPIHELP | psychická pohoda a imunita | zdravé sebevědomí ženy

Čtěte na Rodičům

Komentáře