Multivitaminy pro děti z hravé kolekce The Simpsons

Pro úsměv na tváři Vás i Vašich dětí

Datum publikace: 18.09.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví

Nemoc dítěte dokáže pořádně zkomplikovat plány. A většinou tehdy, když je to nejméně potřeba. Před velkou prezentací v práci, poradou či dokončování projektu. Jak ale dětským nemocím předcházet? Kondici dítěte a jeho zdravotní stav ovlivňuje životní styl a také jídelníček. Rodiče by měli dbát na pestrou, pravidelnou a zdravou stravu, dostatek pohybu, pobyt na čerstvém vzduchu a celkovou pohodu dítěte v přirozeném režimu. K tomu aby děti měli dostatek vitaminů Vám pomohou multivitaminy pro děti z hravé kolekce The Simpsons.

Blahodárné kolostrum
Poruchy imunity jsou stále častějším jevem, jak u dětí tak dospělých. Kolostrum, tzv. prvotní mléko, je první potravou novorozence. Dodává vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky, a stimuluje tak imunitu. Účinně pomůže také v období viróz a proti nachlazení nebo ze začarovaného kruhu opakujících se onemocnění. Multivitaminy s kolostrem z kolekce The Simpsons najdete v každé dobré lékárně.

Multivitaminy s kolostrem z kolekce The Simpsons

Toto vitaminové želé je opravdu skvělé!
Želatinky nabité chutí a vitaminy, to jsou The Simpsons Multivitamin želé. Obsahují vitamin C i jeho přírodní zdroj – extrakt z šípku. Kromě tohoto důležitého antioxidantu, dodávají tělu komplex vitaminů B, D3 a navíc jod i zinek. Obsah přírodních ovocn ých koncentrátů prospívají zdraví a neobsahují syntetická barviva, aromata ani sladidla. Stačí jen 2 želé denně, abyste pokryli potřeby dětského organismu. Novinkou tohoto roku je The Simpsons Multivitamin želé s dárkem, skákacím hopíkem, kterých není nikdy dost.

The Simpsons Multivitamin želé s dárkem, skákacím hopíkem

Těšte se. Skvělé balení vitaminů The Simpsons Multivitamin želé & Multivitamin + kolostrum v růžovém kufříku s Lisou nebo modrém s Bartem najdete již od října v každé dobré lékárně.
The Simpsons Multivitamin želé & Multivitamin + kolostrum v růžovém kufříku s Lisou nebo modrém s BartemKompletní nabídku z hravé kolekce The Simpsons uzavírá tolik prospěšná Omega 3. První produkt doslova nabitý Omega 3 EPA a DHA se skvělou příchutí tutti frutti si děti zamilují. Tato Omega 3 má zcela potlačenou rybí (pa)chuť a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce.

The Simpsons Omega 3

Tagy: Multivitaminy s kolostrem z kolekce The Simpsons | Omega 3 | The Simpsons Multivitamin želé

Čtěte na Rodičům

Komentáře