Zdravé přebalování je látkové

Žít bez chemie je in!

Datum publikace: 27.03.2015

Kategorie: Péče o miminko | Maminky a tatínkové | Kosmetika pro děti | Zdraví

Proč? Protože život bez chemie neškodí našemu zdraví ani zdraví našich dětí. Díky rozšiřující se nabídce ekologických produktů můžete bez zbytečného zatěžování organismu a rizika vzniku nežádoucích účinků zvládnout péči o miminko, jarní i úklid i péči o svůj vzhled zcela bez chemie.

Zdravé přebalování je látkové
Protože miminka mají nejcitlivější pokožku, a jsou tudíž nejvíce ohrožena nežádoucími účinky synteticky vyráběných produktů, pojďme začít u nich – a to plenami, které bezpochyby patří mezi nejdůležitější potřeby kojenců a batolat. Kvalitní látkové pleny jsou to nejlepší, co můžete svým dětem dopřát. (Na rozdíl od jednorázovek, které jsou zdrojem celé řady zdravotních problémů – opruzeninami počínaje a ekzémy konče.) Že je nevýhodou tohoto řešení finanční náročnost? Nenechte se mýlit. Látkové plenky v dlouhodobém horizontu představují výrazně levnější alternativu nežli jednorázové pleny. A když si pořídíte ekonomicky výhodné balení All-in-One, které je navíc jednovelikostní, ušetříte ještě více.
Náš tip: Jednovelikostní kalhotkové plenky Batolini v pěkném moderním designu, které díky patentkům a suchým zipům pro nastavení velikosti můžete použít pro děti od narození až do doby, kdy začnou plenkám odrůstat.

Látkové pleny

Ekologicky šetrné praní i čistění
A co údržba? Ani během praní a čištění nemusí přijít plenky a další potřeby Vašich dětí do kontaktu s chemií. Díky kompletní nabídce pro ekologicky šetrné praní a čištění v podobě pracího a čistícího programu ULRICH natürlich můžete mít všechno krásně čisté a bez rizika vyrážky. Žádné fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, agresivní kyseliny, konzervační či umělé vonné látky ani jiné chemické hrozby se v těchto produktech z přírodně obnovitelných zdrojů neskrývají. Ale pozor, zdravotní nezávadnost není na úkor účinnosti. Že už Vám dělá vrásky jen cena? Ani ta nemusí. V případě nákupu větších kanystrů, větších balení prášků na praní či mýdlových ořechů ušetříte nemalé peníze. Milovníky fauny bude ještě zajímat, že tyto přípravky nejsou testovány na zvířatech. Velikonoce jsou svátky a probouzející se přírody, tak proč se na ně nepřipraviv ekologicky šetrným úklidem?

Ekologicky šetrné praní a čištění

Krása a péče bez chemie
Poté, co dáme do pořádku domácnost, je naše zkrášlit i samy sebe, nemyslíte, milé dámy? Také to jde samozřejmě bez chemie. Kupříkladu syrovátková biokosmetika nedráždí pokožku, neublíží ani té nejcitlivější pleti, a proto je vhodná i pro ty, kteří trpí atopickou dermatitidou, lupénkou nebo jinými kožními obtížemi. Voňavá mýdla z ovčího mléka, koupelové soli, oleje, masti, ale také ochranné sluneční krémy pro Vás i Vaše děti a mnoho dalšího najdete v internetovém obchodě s příznačným názvem www.bez-chemie.cz. Stovky spokojených zákazníků a více než 10letá historie jsou zárukou toho, že bez chemie to prostě jde. Lépe a zdravěji.

Krása a péče bez chemie

Tagy: ekologicky šetrné praní i čištění | kvalitní látkové pleny | plenky Batolini

Čtěte na Rodičům

Komentáře