Už žádný hmyz! Sítě proti hmyzu Vám zpříjemní celou sezónu 

Datum publikace: 25.03.2013

Kategorie: Bydlení

Kazil Vám loňskou sezónu obtížný hmyz? Nedejte mu letos šanci a nainstalujte si domů sítě proti hmyzu dříve, než začnou bručet první mouchy. Vybrat si můžete z několika typů.

Praktický a elegantní doplněk
„Jak by tu bylo krásně, jen kdyby tu nebyly ty vosy.“ praví ve známém českém filmu klasik a trefně tak vystihuje jednu z mála nevýhod krásných teplých dnů. Že Vám mluví z duše? Také Vám obtížný hmyz kazil loňskou sezónu? Buďte letos chytřejší a nainstalujte si do oken osvědčený prvek stínící techniky: sítě proti hmyzu. Že máte obavu, aby sítě nezkazily celkový dojem z Vašeho interiéru? Nemusíte. Moderní sítě jsou nejen praktickým, ale také elegantním doplňkem oken i dveří.    Pevné, plisované, anebo rolovací?
Sítě proti hmyzu se vyrábějí v několika provedeních. Pevné sítě se montují do rámů oken či dveří. Díky široké paletě různých designů rám sítě snadno sladíte se vzhledem okna. Velmi oblíbené řešení představují plisované sítě, a to z důvodu velice snadné montáže i demontáže bez použití nářadí. Tuto výhodu oceníme především v zimě, kdy ochrana interiéru před hmyzem není nutná. Nejnovějším trendem jsou rolovací sítě proti hmyzu, které spojují přednosti obou výše uvedených typů. Když se síť nepoužívá, navine se do horní části rámu. Další předností tohoto typu je velmi snadná manipulovatelnost.Kde najdete více
Volba konkrétního typu sítě záleží na charakteru objektu, kam se síť chystáte namontovat, stejně jako na částce, kterou hodláte do ochrany svého interiéru investovat. Více o výhodách a nevýhodách výše uvedených typů sítí najdete na stránkách předního výrobce stínící techniky www.rolrols.cz. Přejeme Vám krásnou sezónu bez obtížného hmyzu.  
 

Tagy: pevné sítě | plisované sítě | rolovací sítě | sítě proti hmyzu

Komentáře