Interiérové dveře do dětského pokoje

Pokojíček, který vaše děti ocení? Vsaďte na moderní i odolné dveře od Dodo for life

Datum publikace: 02.09.2019

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Najít ideální řešení pro zařízení dětského pokoje vyžaduje vždy hodně rozvahy i fantazie. Je to místo, které se bude vyvíjet spolu s vaším dítětem a s ním i požadavky na prostorové využití, soukromí či bezpečnost.

Jak tedy správně vybírat vhodné materiály, které budou odolné, snadno udržovatelné, variabilní a přitom budou vaše děti bavit? Inspirujte se s Dodo for life, kde nabízí skvělé řešení dveří od Sapeli spolu s doporučením prvků, která splní jak vaše očekávaní, tak vašich ratolestí.

Skvělé je, že každé interiérové dveře Sapeli jsou originál, který vám výrobce sestaví dle požadavků a potřeb. A to včetně atypických zakázek. Kromě toho pochází materiály a komponenty dveří, které v Dodo for life pořídíte, hlavně od českých výrobců a pyšní se certifikátem Česká kvalita Osvědčeno pro stavbu.

Vnitřní dveře Sapeli do dětského pokoje

Jak si ale vybrat ty pravé dveře do dětského pokoje, aby obstály i v těch nejtěžších zkouškách, které děti zcela přirozeně kladou, a zároveň jim zajistily klid a bezpečí?

První rada je, raději se vyhněte proskleným dveřím. I děti chtějí mít své soukromí. Navíc je bezpečnější umístit různě zabarvená skla nebo kombinaci světlíků v horní části dveří či stěny, kam děti nedosáhnou. I tak ale získáte alespoň částečné prosvětlení místnosti.

Sázkou na jistotu pak je výběr materiálů odolných vůči dětským hrám a překvapivým nápadům. Důležitá je také snadná údržba. To jsou vlastnosti, které pro vnitřní dveře SAPELI nabízí CPL Laminát nebo Sapdecor. Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození, takže se jen tak nepoškrábou a jakékoliv výtvory od fixek, propisek nebo samolepek z nich snadno odstraníte. Na první pohled se navíc výrazně podobají dveřím z přírodních materiálů.

Interiérové dveře Sapeli do dětského pokoje

Doporučujeme také zvolit dveře se zvukově izolační vlastností, která zajistí dětem klid důležitý především při spánku. Chybět by nemělo ani tlumené zavírání dveří, které zamezí bouchání dveří a chrání dětské prsty proti přibouchnutí.

Dveře si můžete vybrat z 20 tisíc kombinací, stovky přírodních i umělých povrchů, všech systémů otevírání, vhodného kování a doplňků. Prostě vše, co ke dveřím patří. Inspirativní nabídku dveří Sapeli Praha najdete v řadě prodejen DODO for life v české metropoli, ale také v dalších prodejnách v Mladé Boleslavi nebo Plzni.

Tagy: bezpečnostní dveře Sapeli | Dodo for life | dveře do dětského pokoje | dveře Sapeli | interiérové dveře Sapeli | kontakt Sapeli Praha | vnitřní dveře Sapeli

Čtěte na Rodičům

Komentáře