Nádherné přírodní vůně a hravé obaly, to jsou novinky od Weledy!

Datum publikace: 07.09.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a bezpečnost miminka | Kosmetika pro děti

Značka přírodní kosmetiky Weleda představila letní novinku: sprchové krémy a šampony 2v1, vyvinuté speciálně pro děti. Veselý obal s delfínem, hrochem nebo tuleněm děti nadchne, vás zase příjemná konzistence a přírodní vůně.

Vůně, která okouzlí rodiče i děti
Přípravky Veselá limetka, Sladká vanilka nebo Šťastný pomeranč jsou šetrné nejen k pokožce, ale i k očím, takže se nemusíte bát slziček. Naopak, děti si díky příjemné vůni a veselému obalu mytí oblíbí. Emulze se hodí jak ke koupání, tak na sprchování. Stačí rozetřít trošku přípravku na pokožku a do vlásků a poté osprchovat, nebo přidat pár kapek do vany.

Šampony neobsahují syntetické konzervanty, barviva, parfemace ani látky na bázi minerálních olejů. Díky čistě rostlinnému složení jsou přípravky vhodné i pro vegany. Přípravky jsou označeny certifikátem NATRUE, což je garance nejvyšší kvality čistě přírodní a BIO kosmetiky.

Stvořeno pro děti
„Nové sprchové krémy a šampony jsme vyvinuli ve spolupráci s rodiči a dětmi a jejich složení uzpůsobili specifickým potřebám dětské pokožky. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze,“ říká odborná kosmetická poradkyně značky Weleda Michaela Kolková.

Je jedno, jestli máte holčičku, nebo chlapečka, nebo oboje. Produkty nejsou zaměřené podle pohlaví dítěte. „My ve Weledě věříme, že děti nemají být posuzovány jen podle pohlaví. Chceme jim umožnit volbu produktu podle jejich vlastní individuality. Proto nejsou naše přípravky určeny zvlášť pro dívky a chlapce – jsou prostě přizpůsobeny dětem,“ vysvětluje marketingová manažerka Weledy Petra Rejtharová.

Weleda: značka pro miminka, děti i dospělé
Nové sprchové krémy a šampony 2v1 jsou určeny dětem od tří let. Pro mladší je určena Měsíčková kojenecká a dětská péče. Dospělí pak mají na výběr ze široké škály produktů. Všechny přípravky Weleda spojuje, že jsou vyráběné v souladu s přírodou a s člověkem.

Tagy: děti | kosmetika | šampon | sprchový krém | Weleda

Čtěte na Rodičům

Komentáře