Veselé trenýrky a ponožky: Dárek pro celou rodinu

Datum publikace: 21.12.2021

Kategorie: Maminky a tatínkové | Krásná maminka | Deník MamaLifestyle

Kdo by nemiloval měkké dárky? Nejenom, že jsou praktické, ale také vám ušetří čas. Jakmile obdržíte měkký dárek, který v sobě skrývá buď ponožky nebo spodní prádlo, znamená to pro vás mimo jiné to, že nějakou dobu se nemusíte vůbec vypravovat do sekce se spodním prádlem. Proč toho tedy nevyužít?

Vyřešte dárky pro všechny na jednom místě

Chcete potěšit své blízké a koupit jim něco, co bude praktické, ale zároveň vtipné a veselé? Nakupte jim veselé spodní prádlo a ponožky. Vyřešíte tím zdlouhavé přemýšlení nad tím, jaký dárek udělá komu radost – všechny dárky vyřešíte najednou a na jednom místě.

Ponožky, pyžama a trenýrky pro děti

Máte v rodině malé děti? To je pak volba měkkého dárku jasná. Vsaďte na barevné a veselé motivy. Čím nápaditější potisk, tím lepší dárek. Pokud jsou navíc děti milovníky komiksů či jiných hrdinů, ze spodního prádla a ponožek s potiskem jejich oblíbeného hrdiny budou na větvi. Malé holčičky zase určitě  ocení, když je obdarujete nějakým originálním pyžámkem nebo župánkem.

Dárek pro muže

Abychom ovšem nekřivdili dospělým mužům, i ti jistě ocení vtipné pánské trenýrky a veselé ponožky. Každý muž má totiž v sobě kus dítěte, a někdy je dobré, když tuto svou část dají najevo. Proč je nepovzbudit třeba tím, že jim vyberete pánské spodní prádlo na míru? Vsaďte, stejně jako v případě dětí, na jejich oblíbené filmové hrdiny.

Ideální měkký dárek pro pár

Lámete si hlavu nad tím, čím obdarovat manželský pár, a nechcete zabřednout do typických klišé? Jste-li veselá kopa a milujete, když svými dárky vykouzlíte úsměv na tvářích obdarovaných, vsaďte na jistotu. Spodní prádlo pro páry je totiž přesně tím typem dárku, který oba partneři využijí. Trenýrky totiž nejsou pouze doménou mužů, mnoho žen si je od svého partnera rádo půjčuje na spaní. Proč? Jsou pohodlné a zároveň sexy. Tím, že páru koupíte set ladících trenýrek, ve kterém budou jak pánské, tak i dámské trenýrky, uděláte radost oběma partnerům.

Ideální měkký dárek pro dámy

Kupovat prádlo ženě je někdy ošemetné. Nechcete ji totiž urazit tím, že neodhadnete velikost a koupíte prádlo, které je buď moc velké, nebo naopak moc malé. V obou případech se to totiž dotyčné může dotknout. Pokud tedy nevíte, jaké dámské spodní prádlo doytyčná nosí, vsaďte raději také na ponožky s veselými potisky. Popřípadě zvolte trenýrky na spaní. Ale před jejich nákupem si zjistěte, jakou velikost nosí.

Máte velkou rodinu a držíte pospolu?

Pokud jste součástí veliké rodiny a rádi spolu trávíte čas, proč neobdarovat celou rodinu ladícími ponožkami? Rozhodně se nedržte při zdi. Obdarujte všechny ponožkami, které jen tak někdo nemá. Čeká vás sice nesnadný výběr, protože veselých ponožek s pestrou škálou potisků je na trhu opravdu hodně, ale bude to stát za to. Jen si představte, jak originální rodinné fotografie díky tomu vzniknou.

Víte, jak správně vybírat spodní prádlo a ponožky?

A závěrem pro vás máme ještě jeden tip. Víte, jak vybrat kvalitní spodní prádlo a ponožky? Nepodceňujte výběr toho pravého materiálu. Jedná se totiž o kousek oblečení, který nosíte přímo na těle, proto by měl v první řadě být především příjemný, proto vždy upřednostňujte přírodní materiál.

Co se týče střihu, spodní prádlo by vás nemělo nikde škrtit, ani být příliš těsné. U ponožek je velikost také nesmírně důležitá. Z moc těsných byste si mohli přiškrtit přívod krve do chodidel, naopak, moc volné vám budou neustále klouzat z chodidel.

Vyzkouzlete svým blízkým a milovaným na tvářích úsměvy, zlepšete jim den tím, že jim dáte měkký dárek, který je pobaví, a který si zároveň zamilují.

Zdroj obrázků: Trenýrkárna

Komentáře