Feedo.cz – Lehčí život maminkám

Datum publikace: 03.01.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové

Nakupování přes internet si oblíbilo čím dál více rodičů. Feedo.cz je největším obchodem s dětskou výživou a plenami a v poslední době doslova válcuje český trh.

Rychlost, kvalita, spolehlivost a bezpečnost dovážených zásilek – to jsou hlavní atributy e-shopu Feedo.cz, který více než rok úspěšně obsazuje český i slovenský trh. „Naši cílem bylo přinášet kvalitní výrobky za přijatelné ceny a hlavně nadstandardní servis při dodávce našeho sortimentu směrem k zákazníkům,“ říká Matúš Karaffa, z portálu Feedo.cz a dodává: „zakládáme si na velmi profesionálních a 100 % službách v oblasti internetového prodeje, za které nás zákazníci chválí, a my jsme tomu rádi. Příprava zásilky, balení skleniček s příkrmy a doručení jsou atributy, na kterých nám záleží.”

Filozofií Feedo.cz není pouze prodej sortimentu pro děti 0-2 roky, společnost se snaží poskytovat plnou podporu ženám a mužům, kteří se o děti starají. Nejen pro své zákazníky společnost připravila například Feedo poradnu, zastřešenou laktační a výživovou poradkyní, která se specializuje na péči o novorozence a nedonošené děti.

Přivydělejte si u Feedo.cz

Rodiče, kteří chtějí využít nakupování a doporučování Feedo světa svým známým, mají tak příležitost ke svému rodičovskému příspěvku si přivydělat. Na konci každého měsíce probíhá vyhodnocení, na jehož základě se přičte provize. Při získání provize 500 Kč a více je částka převedena na účet zákazníka, vyplacena v hotovosti nebo využita jako sleva pro další nákup. Menší provize jsou načteny jako kredit pro další nákup.

Více informací najdete na stránkách www.feedo.cz.
 

Komentáře