Oblečení, které děti baví!

Datum publikace: 20.02.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci

Také se Vaše dítě nerado obléká? Víme, jak na ně! Obrázkové oblečení s oblíbenými seriálovými hrdiny, jako jsou Mickey a Minnie, Blesk Mc Queen, Angry Birds nebo Hello Kitty, ochotně nosí nejen předškoláci a školáci, ale také batolata.

Detske obrazkove obleceni

Hello Kitty nejen na triku
Rozkošná kočička Hello Kitty je jasnou favoritkou většiny holčiček ještě předtím, než začnou chodit do školky. Pokud má Vaše slečna růžové období a navzdory Vaší snaze odmítá do svého šatníku zařadit oblečení jiných barev, modré tričko s „Kittinou“ ji určitě přesvědčí, že modrá je také dobrá. V kombinaci s růžovými legínami vytvoříte pohodlný outfit pro volný čas. Svou oblíbenou hrdinku nemusí mít holky jen na tričku, ale také na sukni, na tepláčkách, a dokonce i na ponožkách.

Ať žijí šmoulové!
A u modré ještě chvilku zůstaneme. Kdo by neměl rád modré skřítky ze šmoulí vesničky! Holčičky mají pochopitelně nejraději Šmoulinku. A tohle zamilované tričko je prostě bomba! Svého oblíbeného hrdinu najdou na tričkách i kluci. Koumák, Šprýmař nebo Mrzout? Kterýpak to bude?

Tricko se smoulama

Auta jasně vítězí!
Kluci to mají dané už od plenek. Ještě ani neoslaví své první narozeniny a zvuk motoru umí skvěle napodobit. Není tedy divu, že trička s auty nosí ze všeho nejraději. Největší oblibě se přitom těší superrychlý Blesk Mc Queen a hned potom jeho kamarádi, jako je Burák nebo Max Schnell. Větší kluky potěší i třička Želvy Ninja, neohrožení želví kamarádi jsou idolem mnoha předškoláků.

Obrázky na dobrou noc
A nesmíme zapomenout ani na legendární dvojici z dílny pana Disney. Frajer Mickey a frajerka Minnie, to je nerozlučná dvojka, kterou dobře znají nejen děti, ale i jejich rodiče. Pokud se Vaše ratolesti nebudou chtít s obrázkovým oblečením po večeři rozloučit, pořiďte jim pohodlné pyžamo s touto vykutálenou myší dvojkou.

Pyzamko s Mickey a Minnie

Spousta dalších hrdinů
Že by si Vaše děti přály usínat se Spidermanem nebo se šmoulíky? Anebo touží po tričku s požárníkem Samem? Žádný problém. V e-shopu www.detske-obleceni-tygrisko.cz na ně čeká spousta dalších pohádkových hrdinů. Nechybí mezi nimi ani Dora, Peppa Pig a Angry Birds, Bořek Stavitel, Medvídek Pú, Winx, Monster High.

Obleceni s pohadkovymi hrdiny

Tygřisko myslí i na miminka
Nalistujte tedy jeho stránky a vyberte svým dětem oblečení, které je bude bavit ve dne i v noci. Zkrátka zde nepřijdou ani miminka. Nabídka licenčního oblečení pro kojence je součástí sortimentu. A ještě jedna dobrá zpráva na závěr, ceny jsou velice příznivé a při objednávce nad 1500 Kč máte poštovné zdarma. Tygřisko Vás ale potěší i při menším nákupu. Pokud nakoupíte nad 300,- bez poštovného, dostanete vybraný dárek zdarma! Tak neváhejte.

Zveme Vás k nákupu, tak neváhejte!

Tygrisko logo
http://www.detske-obleceni-tygrisko.cz/

Tagy: Dětské oblečení | obrázkové oblečení

Komentáře