Využijte výhodné akce Nutrilon 6 + 1 zdarma

Datum publikace: 19.06.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Zdraví a výživa

Čekáte nebo už máte miminko a nechce se Vám nakupovat dětskou výživu a kojenecké zboží v hypermarketu, drogerii, lékárně, či jiném kamenném obchodě? Šetřete svůj čas, energii i peníze a nakupujte vše pro miminko pěkně z pohodlí Vašeho domova. Nyní navíc můžete využít výhodné akce Nutrilon 6 + 1 zdarma.

Příznivé ceny a zajímavé akční nabídky
Miminko přichází na svět s prázdnýma ručičkama a potřebuje pořídit spoustu věcí. Oblečením s dětskou výživou počínaje a plenami, ubrousky či hračkami konče. Každá maminka, která chce šetřit svou energii, čas i peněženku, ráda využije výhod, které přináší nakupování po internetu. Nový e-shop s dětskou výživou a kojeneckými potřebami www.bebiland.cz má ve své nabídce široký sortiment kojeneckých potřeb včetně dětské výživy. Hlavní výhodu nákupu v tomto obchodě představují velmi příznivé ceny, které jsou navíc zaváděcí, a akční nabídky na vybrané zboží. Nyní například můžete využít výhodné akce Nutrilon 6 + 1 zdarma, přičemž lze kombinovat libovolné příchutě kojeneckého mléka.

Extra nízké poštovné a dárky zdarma ihned
Mezi další výhody patří extra levné akční poštovné 49 Kč a dárky ke každému nákupu dle vlastního výběru. Za každý nákup totiž získáváte body, které můžete uplatnit zároveň s objednávkou. To znamená, že si svůj dárek zdarma můžete vybrat ihned při své aktuální objednávce, nikoli nejprve zaplatit, a až poté získat možnost využít body při dalším nákupu, jak to funguje v ostatních e-shopech. A to je další dobrý důvod, proč využít výhod nákupu v e-shopu www.bebiland.cz, nemyslíte? Pokud ale dáváte přednost jiným formám nakupování, další možnost představuje osobní odběr na Praze 5 Barrandov a v Ostravě dokonce budete moci od července využít zákaznické služby rozvoz objednávek. Ve všech případech Vám přejeme příjemný nákup.

Tagy: nutrilon

Komentáře