Zařiďte dětský pokoj originálně

Datum publikace: 02.01.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Možná jste si v rámci předvánočního úklidu uvědomili, že by váš byt potřeboval nějakou změnu. Nejčastěji potřebuje obměnit dětský pokojíček.

Dětské potřeby se celkem rychle proměňují. To, co stačilo předškolákovi, už prvňáčkovi nevyhovuje. Před třemi lety byl váš potomek nadšený z postele ve tvaru formule, teď mu připadá trapná. Zkrátka zařídit dětský pokoj nadčasově v podstatě nejde. Jednou z možností je použití univerzálního sektorového nábytku, který vás nevyjde až tak draho a můžete ho v průběhu let podle potřeby dokupovat či postupně vyměňovat. A momentální vkus obyvatele dětského pokoje pak uspokojujte hlavně zajímavými výraznými doplňky.

Pomocí sektorového nábytku zvládnete zařídit dětský pokoj prakticky a moderně. Jednotlivé kousky lze poskládat přesně podle vašich prostorových i finančních možností. Samozřejmostí bývá dnes už zdravotně nezávadný materiál v různých barevných odstínech – buď levnější laminované dřevotřískové desky, nebo přírodnější MDF desky, které se vyrábějí bez použití lepidel.  

Sektorový nábytek nemusí být nudný

Veliký výběr sektorového nábytku najdete v internetovém obchodě www.hmnabytek.cz. Na stránkách lze vybírat nábytek do celého bytu od předních evropských výrobců, jako je například BRW, Bogfran, Forte, Wajnert, Szynaka nebo Dolmar. Sekce Dětský pokoj – kolekce k vyskládání nabízí největší výběr dětského nábytku v České republice – prohlédnout si zde můžete přes 80 sestav. Potřebujete zařídit pokojíček pro miminko, batole, malého školáčka nebo studenta? HM nábytek nabízí sestavu pro každý věk, pro holčičky i kluky, ale také sestavy v barvách, které snesou obě pohlaví. Pokud totiž spolu sdílejí pokojíček sourozenci odlišného pohlaví, je samozřejmě o to těžší místnost zařídit ke spokojenosti obou. Než dělit pokoj na holčičí a klučičí půlku, je lepší zvolit méně výrazný nábytek a dámskou a pánskou sekci rozlišit například pouze povlečením, polstrováním na židli a podobně. 

Když si v e-shopu vyberete a objednáte,  HM nábytek vám zboží doručí svou dopravou. Tím, že společnost své zboží i dováží, dbá na šetrné zacházení během manipulace i přepravy. Při nákupu nad 20 001 Kč máte tuto dopravu zcela zdarma. Jestliže si přesto přejete vyzvednout zboží sami, můžete tak po předchozí domluvě učinit ve výdejním místě HM nábytku v Berouně. Nábytek dostanete v demontovaném stavu. Pokud si na sestavení netroufáte, připlaťe si u HM nábytku za profesionální montáž.

Moderní a praktický nábytek nemusí stát spoustu tisíc. Zvolíte-li levnější vybavení, nebude vás na nábytku tolik mrzet každý šrám a každá kresba, kterým se u žádného kousku v dětském pokoji nejspíše nevyhnete. A než děti neustále okřikovat, aby dávaly pozor, je lepší jim nechat prostor na hru a kreativitu a po čase vybavení raději vyměnit.

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | hm nábytek | vybavení pokoje

Komentáře