Charakteristika znamení: Vodnář je originální a svobodomyslný

Datum publikace: 18.07.2011

Kategorie: Charakteristika znamení

Vodnáři jsou stále plni nápadů, energie a žijí velmi činorodým životem. Jsou volnomyšlenkářští, nesnáší omezování a nejvíce jim vyhovují svobodná povolání.    

Složitá povaha

Vodnář představuje jedenácté znamení zvěrokruhu. Společně s Váhami a Blíženci patří mezi znamení vzduchu, který symbolizuje myšlení a rozum. Vodnáři mají velmi složitou povahu, a proto se u ostatních často setkávají s nepochopením. Ostatní se těžko shodují na tom, jací Vodnáři vlastně jsou. Někomu připadají pragmatičtí, jinému nezištní. Někteří je považují za blázny, neboť se často pokoušejí dokázat zdánlivě nemožné. Nezřídka se jim to však podaří. Slabou stránkou Vodnářů je jejich netrpělivost. Silnou stránkou je jejich velkorysost, touha dělat věci, které jsou prospěšné nejen pro jejich nejbližší, ale pro celé lidstvo.   

S city opatrně

Právě díky své komplikované povaze dokážou Vodnáři dobře pochopit a analyzovat ostatní. Jsou dobrými psychology, učiteli, ale i podnikateli. Najdeme mezi nimi hodně inženýrů, básníků, myslitelů a IT pracovníků. Vodnáři jsou hrdí, dobře se ovládají a své city nedávají příliš najevo. Svého partnera vybírají velmi pečlivě a obvykle s ním stráví celý svůj život. Pokud je Vodnář ve vztahu spokojený, nemá sklon k nevěře. Vhodným partnerem pro Vodnáře je Ryba, Váha, Beran, Blíženec, Střelec, ale i Kozoroh. Vodnáři jsou ohroženi chorobami oběhového ústrojí.

Znamení dvanácté: Charakteristika znamení: Ryby jsou tiché a melancholické

Přečtěte si také: Děti a znamení: Dítě Vodnář

Foto: Josephinewall.com

Tagy: charakteristika znamení

Komentáře