Granule pro pejsky

Barunabara Barunabara
02.07.2023 23:16 Odpovědět

Ahojky, za měsíc si jedeme pro nového pejska a mě by zajímalo jaké granule jsou nejlepší a podle čeho bych je měla vybírat. Budu ráda za vaše reakce.

Příspěvky

R3b3ka3 R3b3ka3
22.09.2023 12:24 Odpovědět

@ErikaMullerova Já věřím že Vám určitě sednou. Kessie má citlivý žaludek a fakt jsem vyzkoušeli snad deset značek a každá jí sedla nějak jinak nebo po tom třeba začala šíleně přibírat i když gramážově měla pořád stejně. Tyhle nám fakt sedli a sbíráme ještě v programu tlapičky, pak budeme mít nějakou slevičku.

ErikaMullerova ErikaMullerova
19.09.2023 14:12 Odpovědět

@R3b3ka3 Jéé to zní teda moc dobře, já granulky od Rawbark vůbec neznám. Ale už jsem koukala i na jejich stránky a mají to moc hezky udelané a popsané. Vůbec jsem třeba nevěděla o té masové nebo kostní moučce že je nebezpečná. A přitom ji obsahují všechny granule. Já jsem teda díky tomu zjistila jak špatný složení granulí máme. Takže jsem objednala taky ty 4 kila na zkoušku, jeslti nám sednou.

R3b3ka3 R3b3ka3
14.09.2023 11:22 Odpovědět

@Anita Granule kupujeme také a jak píšeš naprostá pecka! Já jsem byla takové hodně skeptická ohledně toho, protože v reklamě se toho nakecá..však to známe všichni... Objednala jsem na zkoušku granule 4 kilové, nějaké ty mlsky a misku cestovní. Naprosto unešená jsem byla když dorazil balíček. Nejen že jsme měli krásně popsanou krabici ale byl tam i dáreček a kartička s fotkou naší Kessie, takže tohle fakt hodně oceňuji.

Anita Anita
05.07.2023 12:20 Odpovědět

@Barunabara hlavně je nekupuj v supermarketu. My jsme si nechali udělat granule přímo na míru našeho psa. Kamarádka mi doporučila tuto českou firmu https/rawbark.cz/ , která vyrábí granule z čerstvého masa a jsou bez chemie. Stačí jen vyplnit krátký dotazník, podle kterého Ti granulky vyrobí a pokud pošleš fotku pejska, tak Ti ji dají přímo na pytel s granulemi !

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.