výživa na vlasy - vitamíny

haanaa haanaa
15.08.2023 9:06 Odpovědět

co se vám osvědčilo na vlasy? myslím ted vitamíny a výživu, něco na vnitřní užívání. vlasy se mi bohužel dost zhoršili a zatím se to vubec nelepsi tak me zajima jake vitaminy nebo bylinky vam pomohly nejvíc. díky

Příspěvky

R3b3ka3 R3b3ka3
14.09.2023 11:54 Odpovědět

@LuckaKarl Je pravda, že čím lépe se cítím tím mám i lepší pleť a vlasy. Když nemám vůbec stresy atd. A jak jsem delší dobu třeba v nějakém napětí, tak mě vlasy začnou více padat. Jeho kosmetiku neznám, kdo to je? A vitamíny od něj jsou v čem jiné prosím?

LuckaKarl LuckaKarl
10.09.2023 9:40 Odpovědět

Všechno souvisí se vším, zlepšit stravu, pití například, určitě je dobré dodržovat pravidelný pitný režim, ne moc alkoholu a nestresovat se. To všechno má totiž na vlasy velký vliv. Sama za sebe jsem používala vitamíny od Tomáše Arsova a jeho kosmetiku na vlasy. Ono je důležité se o ty vlasy také umět starat i zvenku, nepoužívat parabeny, silkony, fínovat si vlasy, nezatěžovat třeba častým kulmováním či žehlením.

Oldriska Oldriska
22.08.2023 15:29 Odpovědět

Vitamíny jsou určitě zásadní, ale opravdu hodně záleží i na správné stravě a zdravém životních stylu. Pokud budeš jíst nezdravě, kouřit a každý den pít víno, tak se to na vlasech projevit může. Komplexní vitamíny jsou ale určitě pro vlasy zásadní. Sama beru přípravek Foligo. Obsahuje hodně účinných látek takže pomáhá jak na růst a vypadávání vlasů, tak i na pleť a nehty. Ale jak říkám, k tomuto přípravku bych stejně doporučilo zlepšit stravu a životní styl.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.