Hračky pro batolata inspirovaná světem dospělých

Datum publikace: 31.08.2011

Kategorie: Hračky pro děti

Největší úspěch mají hračky pro batolata, které jsou inspirované světem dospělých. Telefon, volant, vláček a další. 

Batolata ráda telefonují 
Zálibu v telefonování mají nejen batolata, ale také děti předškolního věku. Jak by také ne, když dospělí kolem nich stále někam volají. Klasický nebo mobilní telefon je proto skvělou hračkou, která bude děti bavit několik let. Ovšem tahací telefon má navíc tu výhodu, že s ním může dítě také jezdit.  

Na cesty autem
Pokud jezdíte často autem, jistě oceníte hračku, která Vaše batole zabaví při jízdě. A jaká může být lepší hračka do auta, než je legrační auto, které rozvíjí dětské smysly a jemnou motoriku. Nejen chlapečkové ocení otočný volant a řadicí páku. Stačí jen dokoupit baterie a v autě máte druhého skutečného řidiče.   

Vláček děti milují
Vláček představuje klasickou hračku pro děti. Ovšem není vláček jako vláček. Když koupíte vláček se zvířátky, která lze vyjmout z vozíků, a zase je dát zpátky, užijete si velkou zábavu. Vagónky může dítě libovolně spojovat, oddělovat a poslouchat zvuky.   

Schovaní v úkrytu
Batolata milují úkryty. Když jim pořídíte stan, budou se v něm s nadšením schovávat, a také si do něho stěhovat hračky nebo jiné předměty. Nejednou se stane, že se batole stěhováním věcí unaví, a ve svém stanu si zdřímne. 

Přečtěte si také

Foto: Megahracky.cz, Rajmaminek.cz, Pompo.cz

Tagy: hračky pro batolata

Komentáře