Zdroj: www.shutterstock.com

Dětská hřiště na zahradu

Datum publikace: 27.05.2020

Kategorie: Hry a volný čas | Hračky pro děti | Jak zabavit děti doma

Pro své nejmenší chceme všichni to nejlepší. Kdo by v dětství netoužil po vlastním domku ve stromech či po pevnosti, která ochrání dětské sny před piráty, upíry a samozřejmě před monstry ranku nejhoršího – před rodiči? Správně sestavené dětské hřiště na zahradu splní dětem i ty nejdivočejší z jejich snů a fantazií.  Přitom záleží jen na vás – vaší představivosti, prostoru i rozpočtu – kolik místa zabere a co všechno se stane jeho součástí.

Pravá pevnost, která vaše nejmenší ochrání před každou noční můrou

Dětské hřiště není jen koutek, kde se váš potomek na chvíli zabaví. Ani zdaleka. Dětské hřiště na zahradu je místo, kde se plní nejdivočejší představy a sny. Místo, kde se mohou leckdy i dospělí schovat před svou nejhorší noční můrou s dekou, sušenkou a šálkem mléka a na chvíli zapomenout na svět kolem sebe.

Děti se na dětském hřišti mění v piráty, zloděje, policajty. Schovávají se na něm před nespravedlností světa a tvoří si v něm vlastní vesmír i příběhy.

Dětské hřiště složené na míru vašim potřebám podporuje představivost a kreativitu. Jedná se o místo, kde se i ty nejbojácnější z nejbojácnějších stávají hrdiny vlastních světů.

Dětské hřiště na zahradu se vším všudy

Zdroj: Marimex.cz

Chcete na zahradě „jen“ sestavu s houpačkou a klouzačkou? Nebo naopak hledáte možnost, jak svým dětem dopřát plnohodnotné dětské hřiště se vším všudy, včetně dřevěného domku, ve kterém se mohou děti schovat před každou nespravedlností i bolestí odřeného kolena? Dnes už vám nebrání nic v realizace hřiště na zahradu přesně podle vašich představ.

Hrací koutek na zahradu i do paneláku

Pokud máte zahradu, sestavení dětského hřiště už se omezuje pouze na vaši fantazii. Avšak i v paneláku si děti zaslouží svůj koutek, ve kterém naplní všechny své dětské představy. Že nemáte místo na velké hřiště? Radost uděláte i „obyčejnou“ houpačkou. Tu můžete zavěsit do dveří či připevnit ke stropu. Dětský pokojík tím během pár chvil pozvednete na novou úroveň.

S Marimexem si postavíte hřiště podle vašich potřeb – kdekoliv a kdykoliv

S pomůckami k dětskému hřišti můžete ve spolupráci s Marimexem vytvořit pirátskou loď i bezpečné útočiště nejen na dvorku, ale i v každém pokojíku.  Ať už stavíte dětské hřiště na zahradu či chcete vytvořit útočiště na menším prostoru, v nabídce hracích sestav si můžete složit jednotlivé komponenty přesně tak, aby zapadly do jakéhokoliv prostoru.

Komentáře