Vytancujte si s Igráčkem ceny v hodnotě 100 000 Kč

Datum publikace: 15.01.2014

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Jak zabavit děti doma

Igráček je populární postavička pro batolata, předškoláky a rané školáčky. Kamarád mnoha tváří, profesí a vlastností, se kterým se děti ocitnou v roli nebojácného hasiče, usměvavé paní průvodčí, šikovného automechanika nebo třeba voňavé květinářky. A prostředím pro hraní jim může být celý svět. Igráčka si oblíbily šikovné děti, kterým při hře postavička rozvíjí představivost, fantazii i jemnou motoriku. A jelikož šikovné děti také rády tancují a soutěží, připravil pro ně Igráček velkou taneční soutěž.

Vyhrát v ní může každý, dodrží-li jednoduchá pravidla. Základem je natočit vlastní tanec na Igráčkův hit s názvem S námi si hrej. Na klip se podívejte zde.


Po zhlédnutí už můžete začít vymýšlet taneční kreace. Pak vezměte kameru nebo mobilní telefon, natočte tanec a svůj příspěvek vložte na soutěžní web www.tancuj.igracek.cz.

Abyste zvýšili šanci na výhru, rozešlete odkaz příbuzným a kamarádům a získejte od nich co nejvíce hlasů. Soutěž je rozdělená na pět kol. Každé z nich má jiné téma – v listopadu a prosinci to bylo sólové tancování, v lednu se tančí s kamarády, v únoru bláznivě, březen patří tanci v kostýmech a v dubnu se do tance zapojí celé třídy mateřských a základních škol. V každém kole získají výhru tři soutěžící s největším počtem hlasů v internetovém hlasování, další tři výherce vybere porota a navrch je ještě připravena výhra pro tři hlasující.

soutěž s Igráčkem

A o co se soutěží?
Těšit se můžete na hodnotné poukázky na nákup her a hraček od společnosti EFKO, rodinné pobyty na horách nebo poukazy na nákup elektroniky. Vítězové jednotlivých kol si zajistí pozvání na červnový Igráčkův VIP dětský den, kde se budou nejen dobře bavit, dozví se spoustu zajímavostí o Igráčkovi při exkurzi do výroby a také se utkají o hlavní ceny, kterými jsou zmíněné pobyty na horách a poukazy na elektroniku. Absolutní vítěz získá také možnost natočit profesionální taneční videoklip, se kterým se po boku Igráčků objeví i v televizi!

Tak neváhejte a běžte na www.tancuj.igracek.cz, rozvlňte boky v rytmu Igráčka a ukažte, že jste nejlepší!

Tagy: taneční soutěž s Igráčkem

Komentáře